Tukuma piens/Baltais - Slikta pārtika

Будьте внимательны с данной фирмы молочной продукцией. Плесень, не известные пятна жёлтого-красного цвета, похожие на жир, находились в герметично закрытой упаковке. Прошу соответствующую инстанцию навестить предприятие и проверить в каких условиях производится продукция.

U

M Mego izmeklētājs 28.09.2019

Kapec uzreiz ražotājs?iespējams mazumtirgotājs nav produktu glabājis atbilstoši.

U Uzturs 28.09.2019

Viss svešais materiāls, kas bija iekša tajā iepakojuma, varēja iekļaut iekša tikai rupnieciski pārstrādāta veidā.Pāreja biezpiena produkcija no f."Baltais" makroskopiski nesaturēja indīgas pazīmes... PS: Pēdējā laikā sāp arī vēders pēc biezpiena "Baltais" ēšanas .

M Mego izmeklētājs 29.09.2019

Nu re ,sāp bet ēdu .varbut pie ārsta jāaiziet iespejams jums ir laktozes nepanesība.

U Uzturs 28.09.2019

По себе не судите . Каждый имеет право на своё мнение - мы живём в свободной стране .

Joe Rogans👽 29.09.2019

Baudi delikateses dor-blue biezpienu. Iemācies rakstīt latviešu valodā, lai citi arī tevi saprot.