Tukuma Ginekoloģijas prakse - Laima Sarguna

Gaidos savu pirmo bērniņu liekas nekas skaistāks nevar būt ..... tās topēr ir nozimigs laiks gan tava gan bērniņa dzīve ....
Viens no nepatikamajiem brīžiem bija mirklis,kad pirmo reiz devāmies uz USG Tukuma ginekoloģijas prakse mūs pieņēma Dk. Laima Sarguna

Par šo dakteri varu pateikt tikai divus vardus nebija izgulejusies,vai ari vaina ir dziļāka.

Situācija bija taada,kad gāju telpa ar savu bērna tēti,jo ari vins gribeja dzirdet mazo sitamies tam vajadzeja but patikamam bridim,bet pārvērsas par murgu.

Sēdies,vel nost ar tādu intonāciju nemacēšu pateikt kā toreiz teica daktere,bet tas bija pazemojosi ..... un manu bērna tēti nosauca pa skatitaju,lai vins apsēžoties tur,jo tur esot ekrāns ..... es domāju vai tad 1x ienakot telpa mēs zinam kur,kas atrodas vai vajag šāda toni to pateikt.

Visu paradija un apskatija ... šoka biju tikai par vienu.... par to,ka daktere teica,ka 18.nedeļas nevar sajust mazuļa kustibas .... un vienigais,kas neļauj gulēt ir pirdiens pa zarnam tieši šādā teksta viņa turpinaja.....

Domaju draugs labak nebutu uzdevis nevienu jautajumu .... jo sekoja vel jautajums ..... aiz kura naca tada lekcija,ka nemaz negribeja ilgak uzkaveties šajā kabineta.

Man nepatika ne pate daktere ne pirma tikšanas ne vizīte... ceru,ja JUms taa negadīsies,jo laikam bija pie vainas,ka mans draugs naca ieksa telpa .... laikam tas bija par iemeslu .... šai attieksmei.

Ap

Va vaitiešām? 11.12.2012

Es tomēr gribētu aizstāvēt šo dakteri.Viņa man pieņēma abas dzemdības(bez līguma).Tikai pateicoties viņai mans pirmais bērns piedzima dzīvs.Bija aptinusies nabassaite ap kaklu + pārtrūka kontrakcijas, vienkārši apstājās dzemdības.Bērna sirdsdarbība no 160 vienā mirklī nokrita līdz 60.Daktere reaģēja momentā un bērnu dabūja ārā pirms viņš paspēja nosmakt.Kad dzima otrs bērns, viņa mani atcerējās un arī to kā gāja pirmajās dzemdībās.Bet par laimi ar otro viss bija kārtībā-dzemdes kontrakcijas nekur nepazuda un nabassaite arī nekur nebija aptinusies.Ja nu man kādreiz vēl būtu jādzemdē, tad es noteikti gribētu, lai viņa pieņemtu šīs dzemdības.

It itka 19.11.2013

Ar manis notika līdzīgi. Biju nosūtīta USG Tukuma paoliklīnikā tai dienā strādāja Dk. Laima Sargūna. Mani iesauca kabinetā ar neapmierinātu balss izteiksmi. Vai nu viņa nebija izgulējusies, vai arī bija cita vaina piemēram nesaskaņas ģimenē.
Vai tad tāds cilvēks var strādāt tik atbildīgu darbu, ja savas problēmas izgāž uz pacentiem? Ja tam pacentam nebūt vaidzīga speciālistu padoms, vai maz pacents apmeklētu speciālistu?
Ieejot kabinetā viņa man ar neapmierinātu balsi sak, ģēbjās nost un guļiet. Es viņai iedodu nosūtījumu un jautāju vai nevaig arī iepriekšējās pārbaudes rezultātus? Daktere man es tādus neņemu. Konsultācija pie manis ir noteiktā dienā pulkstens 15. Kad izmelējums bija veikts ja to tā var saukt. Daktere man izniedz izmeklējuma rezultātus. Es Dakterei jautāju, vai neko sliktu neredzējāt? Daktere man atbild, es jums teicu konsultācija ir pie manis noteiktā dienā.
Tad gan es viņai pateicu, ka tādu atieksmi es vēl nekur neesmu saņēmusi. Un parasti USG speciālists pagriež datora ekrānu un parād un paskaidro ko viņa redz. Bet konkrēti šī daktere gribēja lai es ātrāk atstāju šī kabineta telpas.
Par cik es biju pie Dakteres gājusi pirmo reiz tā arī bija pēdējā.
Tākā es ieteiktu vispirms, ja tāda iespēja ir uzināt no paziņām par konkrēto speciālistu un tad izlemt iet vai nē.

Ku kuku 03.12.2013

sii daktere ir briesmiiga..Nepatik vinai, ja viirs nak lidzi uz USG, tad ir neapmierinaata.Vina aizlaida pie dieviem manus divus mazulisus..Neiesaku nevienam iet pie vinas, ja bus kaada problema, tad taja neiesprings un viss beigsies letali..

Pa pati 22.03.2014

Šī daktere tiešām ir ļoti nepatīkama. Viņas rupjā attieksme pret pacientu sit augstu vilni. Vienreiz biju, vairāk nekad pie tādas neiešu. Viņai neko nedrīkst uzprasīt, jo viņas atbildes ir ļoti asas un netaktiskas. Ar tādu attieksmi nevar strādāt ar jaunajām māmiņām. No viņas var saņemt tikai daudz negatīvas emocijas, nevis prieku par nākamo mazuli.

In inesite 23.08.2014

Man patika daktere Sarguna, pat bez maniem jautājumiem paskaidroja ko redz USG un tūdaļ ari deva rekomendācijas kā rīkoties lai novērstu redzamās problēmas, neko papildus nemaksāju.
Ari manas kolēģes un paziņas ir veikušas USG pie šīs dakteres un ir ļoti apmierinātas jo viss tiek uzreiz izskaidrots pacientam saprotamā valodā.
Man galvenais ir ārsta profesionalitāte nevis čubināšanās un mīlināšanās ap manu personu izmeklējuma laikā.

Za Zan-e 10.07.2015

Arī es varu teikt par dakteri tikai labus vārdus. Ar pirmo mazuli gāju pie viņas uz usg. Jā, nečubinājās viņa, varbūt par nedaudz melnu var saukt viņas humoru, bet nu attieksmē nesajutu neko negatīvu.
Ar otro mazuli esmu uzskaitē pie šīs dakteres. Varu teikt tikai to labāko. Visu izstāsta, parāda, ir laipna un atbild uz visiem jautājumiem. Ir tiešām cilvēciska un man ļoti patīk.

In Inese 03.02.2016

Šī ārste ir īpaša, pozitīva attieksme un pieredze viņu dara unikālu, paldies viņai!

Ma Mana pieredze 19.02.2016

Nepiekrītu šai sūdzībai. Man vienmēr uz pārbaudēm nāca vīrs līdzi. Mums abiem visu paskaidroja, parādīja. Mans gadījums bija sarežģītāks par citiem, bet daktere lieliski tika galā, nevienu brīdi necēla paniku. Sūtīja mani arī pie citiem speciālistiem, jo godīgi pateica, ka vajag kādu lielu speciālistu vai labāku usg aparātu. Jutos labi aprūpēta un pieskatīta. Komunikācija un visa sadarbība bija ļoti pozitīva ar daudz smiekliem.

Sa Santa B 21.08.2017

Es šodien pie viņas biju un ko varu pateikt , viņai psihiskas problēmas ir. Vai nu VTO vai vieta psihenee, jo tik rupji attiekties pret pacientu nekad nebiju piedzīvojusi, vietā lai man padomu dotu manass problēmas gadījumā, nosoda un tāda negatīva attieksme šokā biju , man garigo nosita līdz 0 . Es tiešām neieteiktu nevienai viņu. Viņai laikam smaga depresija vai domā ka sarunājas ar cilvēku mebeli ,kas ne jūt ne pārdzīvo jau tā savu neveselibu. Kauns, ne daktere. Tādai labāk jau māja sēdēt un būt vienai totali,cilvēki viņai ir traucēklis. Slima pati ,tāpēc arī laikam nigna ko cilvēki nenāk vairs por vinas.

Ne Nepatīkama pieredze 11.01.2018

Šī daktere ir briesmīga,pirmo reizi kad gāju pie viņas viņa nebija izgulējusies-nolamāja mani,ka manos gados vairs nau ieteicams dzemdēt,labi-nodomāju mājās problēmas nau izgulējusies,daktere nosūtīja atkārtoti pie viņas un atkal komentārs-nau jau zināmi cik tie bērni ir-pag nu jau Tu smagāk apvaino-kā nau kauna,ja rakstīts viena meita un tā apvainot,ziniet tādai dakterei vieta pat pie govīm kūtī vieta nebūtu nekāda... Par ko algu maksā par attieksmi!? Fui ku nekaunīga ārste.

Jo Joiņš 21.06.2018

Dk.Laima Sarguna ir ļoti tieša un ļoti pozitīva.Es esmu ar viņas ļoti apmierināta,ja nevarēja atrast bērna sirds pukstus,momentali manam sirds mieram uztaisija Usg.Super daktere.