Tukuma Balss ziedotājs un krāpnieks Ruslans Straķis - Krāpnieks Ruslans Straķis

Tāds ir jauno domes darboņu uzdevums; viņiem ir ”jācīnās” ar ntz. Nevar saprast, kāpēc. Jo plaude jau politiķe nav? Reklāmas fleijerīšu Ražotāji, tādi kā Tomels, Zvaigzneskalns, deģis, tad vēl pašlabuma organizācijas tukuma balss ziedotājs un krāpnieks ruslans straķis… visi šitie te komentē. Ņemās pa domi visu dienu, neko citu nedara, tikai pa tiem saviem birojiem ņemās.

Tu

At Atrsn 28.03.2020

Cienītie par ko īsti ir sūdzība? Ruslans Straķis uzdodās par "biznesmeni", atradis investorus un darbojās uzņēmumā Straķis Holding, kam pieder kaut kāds procents no SIA Bio Bio, nezinu ko ar to zabigalovku var nopelnīt, bet kaut ko bakstās, kaut kādi vegāni, veģetārieši sazin kas viņi tur ir. Kāds viņam sakars ar to Tukuma Balsi?

At Atrsn 29.03.2020

Te jau viss ir pateikts! :(

K_ k_k_ka 30.03.2020

Par šo tipāžu nav sevišķi labas atsauksmes. Viņš netur vārdu un solījumus, apsola vienu, bet beigās nekā. Nevīrišķīgi. Tā dara gļēvuļi.
Tagad nodarbojās ar uzņemējdarbību ar vegan food. Viņam pašam gan pieļauju tur nekas nepieder. Kāds menedžeris viņš tur varētu būt, bet nekas vairāk.

Se secinajumi 04.04.2020

Kas tas Straķis tāds, kas tas tāds? Ar ko viņš izpelnījies uzmanību? Viņs vispār saprot ko dara?