LV RU

Tukuma Balss ziedotājs un krāpnieks Ruslans Straķis - Krāpnieks Ruslans Straķis

Tāds ir jauno domes darboņu uzdevums; viņiem ir ”jācīnās” ar ntz. Nevar saprast, kāpēc. Jo plaude jau politiķe nav? Reklāmas fleijerīšu Ražotāji, tādi kā Tomels, Zvaigzneskalns, deģis, tad vēl pašlabuma organizācijas tukuma balss ziedotājs un krāpnieks ruslans straķis… visi šitie te komentē. Ņemās pa domi visu dienu, neko citu nedara, tikai pa tiem saviem birojiem ņemās.

T

Komentāri (20)

A Atrsn 28.03.2020

Cienītie par ko īsti ir sūdzība? Ruslans Straķis uzdodās par "biznesmeni", atradis investorus un darbojās uzņēmumā Straķis Holding, kam pieder kaut kāds procents no SIA Bio Bio, nezinu ko ar to zabigalovku var nopelnīt, bet kaut ko bakstās, kaut kādi vegāni, veģetārieši sazin kas viņi tur ir. Kāds viņam sakars ar to Tukuma Balsi?

A Atrsn 29.03.2020

https://video.tvnet.lv/6296179/no-zrp-izslegtais-biedrs-palicis-parada
Te jau viss ir pateikts! :(

L latvijavisslabi 19.09.2020

ZRP sponsori un saimnieki uzmeta jaunieti, jo vēlējies pastāstīt patiesību par viņiem. Viņam zrp laikos bija 21 vai 22 gadi. Kaut ko te izdomā. Domā loģiski, lielu kampaņu jaunietis nevarētu apmaksāt, to dara sponsori.

K k_k_ka 30.03.2020

Par šo tipāžu nav sevišķi labas atsauksmes. Viņš netur vārdu un solījumus, apsola vienu, bet beigās nekā. Nevīrišķīgi. Tā dara gļēvuļi.
Tagad nodarbojās ar uzņemējdarbību ar vegan food. Viņam pašam gan pieļauju tur nekas nepieder. Kāds menedžeris viņš tur varētu būt, bet nekas vairāk.
https://www.db.lv/zinas/no-bezdarbnieka-lidz-augosam-biznesam-460112
https://www.db.lv/zinas/mana-pieredze-celvedis-veganiska-uztura-487807

L latvijavisslabi 19.09.2020

Tukuma domes izpilddirektors tur savu vārdu? Tukuma kases turētājs. Kampara politiski ekonomiskais grupējums apzaga pilsētu brutāli un sausu.

S secinajumi 04.04.2020

Kas tas Straķis tāds, kas tas tāds? Ar ko viņš izpelnījies uzmanību? Viņs vispār saprot ko dara?

A Atrsn 05.09.2020

krāpnieks. Tad paņem naudu un neatdod, atdod pēc gadiem un tikai daļu, tad paliek parādā cilvēkiem. Tagad sēž ar savu datoriņu slēpjās pa Rīgas kafjnīcām.

K Kārlis Upenieks 19.09.2020

Meli totāli,Ruslans ar visiem noreķinājies...iespēju robežās...

A Atrsn 23.08.2020

Ko tad gudrinieks Straķis uz Rīgas domes velēšanām nekandidē? Nav nevienā sarakstā, jurispudenci studē, biznesmenis, Vegāns un vispār izteikts.

A Atrsn 18.09.2020

izteikts dumiķis

L latvijavisslabi 17.09.2020

Puisis uzsāka cīņu ar Latvijas mafiozo grupējumu un izskatās, ka viņu metīs zem tanka. Novēlu veselību un veiksmi viņam! Cīņa ar to grupējumu nebūs viegla.

A Atrsn 18.09.2020

aizej izārstē nervus plānprātiņ, ko tu te murgo! Kas ir Straķis? Kas tas tāds? Krāpnieks ar nelabu slavu.

L latvijavisslabi 17.09.2020

Juridiskajās datu bāzēs atrodama informācija, ka Ruslans Straķis ir strādājis kopā ar Šķēles cilvēkiem. Anrī Leimanis LMT un Rail Baltic padomes locekli, Lejnieku ģimeni, kuriem pieder ACB ceļu būvniecības uzņēmums. Restorānos bieži redzams ar drošības dienesta cilvēkiem, arī dienesta priekšnieku bija daudz reizes redzēts pusdienojam. Ar Rīgas vicemēriem, bijušajiem un esošajiem, valdības partiju sponsoriem. Cilvēks labi pārzin politisko virtuvi un izskatās, ka vēlas apstādināt Latvijas cirku. Normāls latvietis viņu atbalstīs, visi komentāri un sūdzības ir tikai un vienīgi mafijas grupas apmelnošanas sākums.

A Atrsn 18.09.2020

viņš bakstās ar vegānu pārtiku, nekur nav prātīgi strādājis. Un ne ar kādu politisko eliti nepusdieno. Viņš viens pats sēž Rīgā kafejnīcā pie datora. kas tas par sviestu te tiek rakstīts? kādi dumjie var būt noticēs.

R Reinis Zariņš 18.09.2020

Ha ha ha
Juridiskajās datubāzēs ir atrodama informācija par Ruslanu Straķi.
Tā tiešām ir taisnība.

Viņam ir bijusi jūra ar neveiksmīgiem biznesiem kur rezultātā uzmesti cilvēki.
Viņš labi prot iegūt uzticību kā čigāniete, bet beigās nozūd ar Jūsu ieguldīto naudu vai mantu.

Esiet taču prātīgi

K Kārlis Upenieks 19.09.2020

Vecajiem ļoti nepatik zaudēt tukuma kasi,te komentē paši,šulc,kampara,rudovskis klauni)) Nāk jaunie tas jums ir jasaprot cauri ir jums...Ruslans izskatās ļoti kompitents,izaudzis saprot politiku,saprot kas te komentē un kapēc...

L latvijavisslabi 19.09.2020

Bakstās ar pārtiku? Tātad strādā? Uzmetis ko? Viņam partneros miljonāri no Šķēles grupas. Kas ko ir uzmetis? Kas par murgiem? Kas to visu raksta?

K Kārlis Upenieks 19.09.2020

A kā var uzmest tik slavenu advokātu!?Mazais Ruslans?Skan jociigi

M Mixx 21.09.2020

Es zinu reālu piemēru, ka Straķis cilvēkam līdz šai dienai nav atdevis visu parāda summu. Un vēl ir pievīlis cilvēkus.

M Mixx 21.09.2020

latvijavisslabi - tas ir pats Straķis, kurš te komentē. Vispār visas šizofrēnijas pazīmes :) Ej labāk pie ārsta nevis netā izpaudies.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes