Tukukuma lombards kļuva uz invalīda rēķina par ,,miljardieri - Tehniska apmānīšana..

Iegādājos Tukuma lombardā VITA telefonu. Telefons izskatīgs, bet bija viena bēda, veicot vienu zvanu, telefona akumulators ,,izdzisa,, .izrādās lai kādam piezvanīt, jātur visu laiku uz uzlādes režīma.
Protams nesu atpakaļ. Atpakaļ lombards Vita neņēma, izrādās viņi zināja ka telefona akumulātors ir ļoti švaks. Interesanti kā Lombards Vita tādu telefonu pieņēma no iepriekšējā klienta/pārdevēja.
Secinājums, lai Lombardos kautko iegādāties, telefonus, ir jāpārbauda, jāveic vairāki zvani, lai pārliecinātos ka vismaz 3x var piezvanīt. Domāju arī citas preces ir jāpārbauda. Gala rezultātā Tukuma Lombards Vita uz invalīda kļuva par ,,miljardieri,,..
Nopratu ka Lombardā iegādāties preci nav veselīgi...,draņķus var sapirkties, kā jau lombards, jo labas preces uz lombardu reti nokļūst...

J

Good Intentions 29.11.2022

Neesi parsargāts ņemot lietotu tehniku. Ņemot tehniku vienmēr jāparbauda.

Good Intentions 29.11.2022

Cilvēciskais faktors varbūt nostrādāja nepārbaudot līdz galam vai arī apzināti savs vai kāda pazīstamā pārdots. Nekad nevar zināt.

Kārtējājs invalīds, kurš grib izbraukt uz žēlestības. Latvija - invalīdu valsts, spriežot pēc sudzibas.lv portāla =)
Un tagad lieciet mīnusus. :D

Good Intentions 29.11.2022

Dažādi invalīdi mums te ir ar papīru, bez papīra, vizuāli, nevizuāli, galvā, ticībā utml.

E epopejas_guru3 29.11.2022

Lombardā pieņemot preci, ne vienmēr visu vari piefiksēt. Kā arī, prece varēja būt pieņemta kādā citā lombardā jau sen atpakaļ un precei stāvot noliktavā vai vitrīnā ilgāku laiku, tai akumulatora veiktspēja arī zūd, ja tas netiek patstāvīgi uzpasēts. Kā iepriekš Jums atbildēja Good Intentions, prece pašam jāpārbauda pirms to iegādājaties.