www.sudzibas.lv Tugevus SIA , Elise Nekorekta kandidātu atlase

Tugevus SIA , Elise - Nekorekta kandidātu atlase

Nekorekta kandidātu atlase. Pieteicos strādāt veikalā Elise, Tugevus SIA, Talsos. Darba priekšniece pateica, ka varētu pamēģināt un, lai nākamā dienā nāku uz apmācību, un piektdienā strādāt. Atnācu, pie jau esošā darbinieka. (man pazīstams cilvēks - paziņa) . Visu izstāstīja, izrādīja. Darbiniece teica, ka nezinot kāpēc, bet nākamajā dienā uz šo veikalu, apmācībā nākšot vel viens cilvēks un priekšniece man pazvanīšot nākamajā dienā. Ja mani pieņemšot, tad būs jāstrādā. Priekšniece pati neko tādu nebija teikusi. Pēc apmācības, sagaidīju nākamo dienu - ceturtdienu un nesagaidīju zvanu. Paņēmu telefonu rokās un zvanīju uz vadību. Pateica, ka ir jau paņemts cilvēks ar pieredzi. Lai gan biju pirms šī cilvēka atnākusi un esmu strādājusi par kasieri agrāk + augstākā izglītība un maldināja mani ar apmācību. Rezultātā zaudēju arī citu darba piedāvājumu no cita uzņēmuma. Jo esmu darba meklējumos. Es saprotu, ka darba devējiem nepatīk ja ir maza pieredze, bet kāpēc mani maldina? Kopš kura laika darba apmācībā ir vēl darbinieku atlase? Kāpēc to nevarēja pateikt laicīgi? Kāpēc nevar pazvanīt? Kāpēc, lieki gatavoties uz darbu, ja nebrīdina, ka vēl būs kandidātu atlase? Ļoti nepatīkami un apbēdinoši.