TT Baltics SIA jeb TUI Baltics - Ļoti slikts serviss

Pasūtījām ceļojumu uz Turciju neilgi pirms COVID-19 sākuma pie LastMin.lv, ceļojums tika organizēts sadarbībā (tai skaitā līgums noslēgts) ar sadarbības partneri TUI Baltics. Diemžēl ceļojums tika atcelts un piedāvātas divas opcijas - cits ceļojums, kad tas būs iespējams, vai naudas atgriešana. Par cik sapratām, ka situācija ar Covid ir diezgan nopietna un nebija zināms, kad varēsim nākamajā ceļojuma doties, mēs pieprasījām atpakaļ naudu. Un te nu sākas... Situācija valstī un pasaulē ir saprotama, tūrisms un citas kompānijas saistītas ar šo nozari cieta, bet vissāpīgākais ir tas, ka tu kā patērētājs esi pilnīgi bezspēcīgs. Ļoti pacietīgi mēs gaidījām, kad beigsies pirmā ārkārtas situācija valstī, tad mums paziņoja, ka valsts ir izdevusi likumu, kas paredz, ka naudu drīkst atgriezt gada laikā pēc pirmās ārkārtas situācijas beigām. Pēc atkārtotas pieprasīšanas mums septembrī lastmin sastādīja atmaksas grafiku, pie kura viņi, pēc atkārtota atgadījuma pieturējās tikai 1 mēnesi (tas ir, saņēmām 50eur) vēl neatmaksāti 650 eur. Katru mēnesi rakstu un atgādinu, saņemu tikai atbildi: nākammēnes būs. Un tā veselu gadu jau. Pēc tam lastmin peta plinti krūmos un pateica, ka jums līgums ar Tui Baltic, pie viņiem tad arī griežaties. Tieši tāda pati attieksme no otras kompānijas. Es esmu izbrīnīta un visvairāk mani neapmierina tas, ka nevienu reizi pa visu šo laiku ne lastmin ne tui baltic nav sazinājušies ar mums paši. Vienmēr ir jāraksta / jāzvana pirmajiem! Briesmīgs serviss, visu laiku kāds kaut ko apsola un neizpilda, neviena zvana, pilnīgi nekas. Kominikācija ar klientu 0! Šī lieta tiek nodota tālāk apdrošinātājiem! Tui baltic mums stāsta cik naudas lastmin ir viņiem parādā un, ka ar lastmin vairāk nesadarbojas utt. Citu man neiterējošu informāciju. Tui Baltic - sliktākā komunikācija ar klientu kādu jebkad mēs esam sastapuši! Fui! Un kauns!