trucigo pabalsts - Trucigo pabalsts

Nesaprotu ka pasvaldibu soc. darbinieki aprekina trucigo pabalstu. Mes gimene esam 4 cilveki, mana mate sanem pabalstu 40ls apmera, un mana draudzene sanem 45ls alimentus. Par cik man vairs tagat darba nav nolemu ari es pieteikties uz to pabalstu. Ta ari izdarijam abi ar draudzeni, man tika noteiktas darba stundas kas jaatstrada lai sanemtu pabalstu. ta vai savadak biju pateicigs par sadu iespeju gut kadus papildus ienakumus gimenei. Bet kad pienaca diena kad jasanem pabalsts biju sasutis, mums uz trim gimenes locekliem tika aprekinati 52ls. Musu gimenei pie 40ls ko sanem maate tika pieskaititi 12ls, tas ir man un draudzenei uz pusem. Tas butu sikums, bet esu sasutis- ka ta ka citas gimenes sanem katrs gimenes loceklis 40ls??? Un tad veel neiet atstradat noteiktas darba stundas

E

T ToEdijs 15.02.2011

Tas ir tāpēc, lai deputātiem, ministriem, padomniekiem nekad rieciens plānāks nekļūtu.Vai tad tev viņu nav žēl?

E Edijs 15.02.2011

Domaju iet uz pagastu un atteikties no sii pasakuma, nevaig man tos 6 Ls. Par tiem man sanak atstradat 5 dienas menesi, pa 1.20 Ls diena-paldies nevaig. Veel jau man gadas sadi tadi gadijuma darbi. Nevelos tiem atteikt tadeel ka jaiet atstadat savas noteiktas stundas

T ToEdijs 15.02.2011

Pinīgi pareizi, šī ir īsta vira valoda!Vajag jāt valdību ar viņu pašu metodēm.Ja ir darbs, nodokļus maksāt nedrīkst nekādā gadījumā.Par tiem santīmiem, ko viņi piedāvā, strādāt nav prāta darbs.

B bio 15.02.2011

Nu tā toč ir ņirgāšanās par cilvēkiem, nekur likumdošanā neredzēju tādu punktu, ka būtu obligāti jāatstrādā tās stundas, manuprāt pat TV rādīja sižetu ka šie pašvaldību uzpiestie darbi ir nelikumīgi!

T ToBio 15.02.2011

Tu tagad tikai to konstatēji?Visa valsts ir tikai viena vienīga ņirgāšanās par cilvēkiem.Sākot ar ES atbalstu zemniekiem, un minimālo algu un pabalstus trūcīgajiem.Toties ministru, un viņiem pietuvināto algas ir pasaules līmenī, tāpat kā cenas un nodokļi.

č ČangalsPleška 15.02.2011

Mi nikogda ne pojmem, kak na4isljajut eti posobija! Potomu 4to nam, nikogda ne na4isljat! I hvatit nitj! Sami golosovali za nih!

I inese 15.02.2011

varu tev ieteikt griesties ar so jautajumu labklajibas ministrija un lai tad tos soc darbiniekus parbauda, jo likuma ir noteikts pabalsta apmers katram pieaugusajam 40 ls, berniem 45 ls.no pabalsta gan neatsakies un pieprasi to kas pec likuma paredzets! vai ari piezvani par bezmaksas telefonu 80005055.

E Edijs 15.02.2011

Es veel butu sapratis ka vini butu atteikusi kadam nomusu gimenes, un maksajusi tikai dieviem pa 40ls, bet aprrkinat 12ls uz diviem- nunee... un ta vel jastrada tik pat cik tie kuri sanem 40ls, ta ta lieta neies. Piektdien iesu pie soc. darbenieces uz parrunam, stradat es jau gan pa tam kapeikam neiesu. Butu viss kartiba tad es gan ar prieku ietu, neesu ne slinks ne plencis, es pat vairak varetu atstradat neka noteikts pa tiem 40ls, un es ari gaju so menes, bet kad pienasa pabalsta diena... nu nee vairs negribas.

E Edijs 15.02.2011

Inese. Saki ludzu, a kas tas pa tel. numuru?

Z zuzis 16.02.2011

A kas tā tev par ģimeni - māte un draudzene???? Sieva un bērni- tā ir ģimene.