www.sudzibas.lv Troll Smiltene Neapmaksatas virstundas

Troll Smiltene - Neapmaksatas virstundas

Lavakar! Gribu jus informrt par sia"troll smiltene"uznemumu. Lieta ir tada, ka mes stradajam divas mainas no 06 - 15. 30 un otra maina ir no 16. 00 - 02. 00 tiek parstradatas 4 stundas, un par tam netiek maksats ne santima. Tiek vesta 2 - gramatvedibas stradnieku ierasanas laiks un aiziesanas laiks. Balta gramatvediba ir vis ka nakas stradnieku grafiks 8 stundas, bet patiesiba ir 12 stundas nostradatas un tas nekur nefigure. Kad sanemam algas lapinas tad tur paradas nostradatas stundas 8darba stundas par 22 nostradatam darba dienam. Bet faktiskais ko mes nostradajam ir 12 stundas ik katru darbadienu, un dazreiz nakas ar stradats brivdienas, bet par to lauris garklavs un andris krumins nemaksa, un motive ar to ka tas ir pipauzes, bet tas nav nekadas pipauzes, bet nostradatas stundas. Laij jus par so informaciju varat parliecinaties, tad ludzu atbrauciet uz so uznemumu pulkstens 23. 00 un tad ar visu redzesiet ar savam acim, ka mes stradnieki stradajam lidz pulkstens 02. 00 un tad darbu beidzot ejam majas, vai tas ir normali??? Ludzu izskatiet un novertejiet so situaciju un sodiet si darba uznemuma direktoru un vina vietnieku, a. Kruminu un l. Garklavu lai beidzot vini izbeidz nirgaties par stradniekiem saja uznemuma, jo tas vairs nav izturams...

N NORMUNDS VILKS 07.06.2012

UZNEMUMS SIA"TROLL SMILTENE"PATIESIBA IR DIVI UZNEMUMI VIENA RIGAS IELA18 UN LIMBAZU IELA1A SMILTENE, SMILTENES NOVADS KUR STRADNIEKI TIEK EKSPLUTETI UN IZMANTOTI KA LETAIS DARBA SPEKS PA MINIMALO ALGU UN PAR PILNU SLODZI SAPIGI BET FAKTS...

S sudzibnieks88 29.08.2014

tur tiešām ir pēdējā vieta kur strādāt, es nostrādāju 6 mēnešus cerot ka gan būs labāk...samaksa bija smieklīga, un apstākļi ari drausmīgi, veci zāģi kuri ir bīstami dzīvībai, redzēju kā no daudz zāģa izlec dēlis ārā un cilvēkam lauza ribas! vnk drausmīgs uzņēmums! Labāk tad nestrādāt nekur!

M mietpilsonis 10.02.2015

Personīgi ar troll esmu arī es saistīts. 12 stundu darba diena, alga nu, ir virs minimālās, (rīgas iela) mani vairāk kaitina fakts ka strādnieki ir spiesti pārbaudēm melot acīs skatīdamies ka strādā tikai 8 stundas dienā. Pretējā gadījumā ir iestāstīts ka zaudēs darba vietu, vai samazinās algas, jo cilvēki nespēs izpildīt uzdotās normas. daļā no uzņēmuma figurē ļoti zems atalgojums. Ja kāds vēlās uzzināt patiesos iestādes darba laikus pietiek ierasties pie firmas stāvlaukuma 5.50 no rīta, un 18.00 vakarā. Automašīnas nebūs mainījušās. Firmai katram strādniekam ir elektroniskais durvju kods, kas fiksē katra darbinieka ierašanos un aiziešanu no darba. šos datus derētu salīdzināt ar stundu skaitu algas lapās. Derētu vienreiz izrevidēt šo cilvēku kombinātu

A Anonīmais 31.08.2016

Arī es tur kādreiz strādāju. Bij gadījumi ka neizmaksāja visu algu, noravēja teiksim 50 eiro. Gaterniekus čakarē uz kubatūras. Solīja kubatūras izmaiņas un ka cena mainīsīes par kubatūru, bet nekas nemainījās mūs kārtējo reizi piečakarēja. Tiku nostrādājis divās maiņās divas nedēļas un otras divas nedēļas vienā maiņā. Saņēmu avansu 300 eiro un algā pat 100 eiro nebija, vēl 30 eiro noravēja. Melo uzņēmuma vadība un arī laukuma priekšnieks viņu vārdā. Ļoti negodīgs uzņēmums!

U User2299 03.11.2015

variet visas sūdzības rakstīt SIA TROLL īpašniekam Jan Mikael Orvelind, F M Franzéns gata 10, 25440 HELSINGBORG . kuram arī pieder uzņēmums NG Baby AB kuru pārvalda viņa sieva Jacqueline Ann Orvelind.
Nekautrējieteis, var rakstīt Angļu valodā. SIA TROLL Latvijas vadība arī veic nelikumības attiecībā pret darbiniekiem.

U User2299 03.11.2015

Administratīvais direktors Andris Krūmiņš arī izzog uzņēmumuun arī uzņēmuma īpašniekam Zviedrijas pilsonim Jan Mikael Orvelind maz uztrauc, kas notiek uzņēmumā.Viņam galvenais vajag peļņu. SIA Troll gan Smiltenē gan Siguldā sen vajag apmeklēt darba inspekcijai.

donna b 03.11.2015

Nu bet skataties cik glauns darba sludinajums: http://www.cv.lv/darba-sludinajums/sia-troll-smiltene/finansu-direktoru-i-d575793.html

D Dabrs 13.07.2017

SIA "TROLL" ražošanas daļa, kura atrodas Siguldā ir katastrofāla sākot ar attieksmi pret darbiniekiem beidzot ar stāvokli kāda ir teritorija. Ražošanas direktors - Lauris Garlāvs pie kura būtu jāvēršās par darba problēmām, kuras būtu jānovērš un jārisina, viņš tās noveļ atrisināt kādam citam vadītājam, kurš par to nav atbildīgs un kad jautājumi ir par daudz, viņš vienkārši neatbild uz telefona zvaniem, reizēm e-pasta vēstulēm vai sms, kuras arī var sagaidīt reti. Atalgojums ir smieklīgs, darba vietā jūtamies kā suņi, vergi un kā apsmiekls, plus pie tā tiek novilkta "divpadsmitā" daļa, kuru mēs it kā krājam atvaļinājumu, bet mēs skaidri zinām, ka tā naudiņa tiek visu priekšnieku kabatās. Lauris Garklāvs nav ieinteresēts pieņemt darbā jaunus darbiniekus, jo viņiem taču būs jāmaksā kaut vai minimālais atalgojums darbiniekam. Sievietēm grib piespiest veikt fiziski smagu darbu, kurš pat vīrietim ir smags. Darba apstākļi ir pretīgi, ziemās dažās telpās regulāri ir auksti, lietus laikā applūst telpas un tas netiek risināts, tualetes ir kā no padomju laikiem - grīdā caurums, kurš bieži aizdambējās un smird, protams, tas netiek risināts un labots, lai cilvēkiem būtu kā pie cilvēkiem. Telpas no putekļiem netiek tīrītas jau gadu, jo apkopēja ir aizgājusi prom, galvenās telpas tiek viegli pārslaucītas tikai tad, kad ierodas īpašnieku pāris no Zviedrijas. Ārējā teritorija nav labāka, laukums ir samētāts ar koka mizām, salauztiem spaiņiem un citiem atkritumiem, vienīgais, kas tika izdarīts - nopļauta zāle, par kuru varēja uzlikt sodu! Lai tiktu uz Internetveikalu ir mērojams sarežģīts un drausmīgs ceļš, ceļš ar bedrēm (tas Latvijā ir normāli), norāde uz veikalu ir piesprausta pie sētas uz lapiņas, kurš lietus laikā izmirka un vairs nav salasāms. Sliktākā, pretīgākā, necienīgākā attieksme no šī uzņēmuma ražošanas direktora - Laura Garklāva. Visa uzņēmuma priekšniecības daļa ir tāda.

Jasauc BEZTABU

Jo es pats stradaju no 06 00 lidz 16 00 10 h

R Raivis Undzēns 23.05.2018

Bet algas lapinas ir 8 h nostradatas. Tam gramatvedem kuras rekina. lai ieskaita to naudu kuru mums skaita lai skaita sev.

I Ivars Kolds 14.06.2019

Nu jau pagājis laiciņš un "foršie" troļi meklē darbiniekus...psihopāts Edvīns savā elementā,slīpā blondā Vija piestāstīs pilnu galvu par labām algām un vēl citiem brīnumiem. Tur nu iet strādāt neiesaku pat ļaunākajam ienaidniekam. Ak jā, eu Garklāv, ja tu šito lasi es tev to troli uzdāvinu dzimšanas dienā!

6 6 06.08.2019

Par "slīpo, blondo viju")))- tev cepums no manis! 100% taisnība viss, ko raksti!