www.sudzibas.lv Trokot.lv Briesmīgs serviss

Trokot.lv - Briesmīgs serviss

Šā gada 15. Jūnijā veicu iemaksu šai firmai par pasūtijumu, solītais un garantētais izpildes laiks interneta vietnē rādas 2-3 nedēļas, pasūtijuma kā nav tā nav, beigās sāku rakstīt ēpastus, atbilde protams zināma, kavējas pasūtijumi dēļ covid, labi, saprotu, uzreiz piedāvā atpakaļ naudu, bet lieta tāda ka man vajag preci nevis naudu, tā ari atbildu, bet paiet vēl laiks un beigās viss piegriežas, prasu naudu atpakaļ, jo tagad no naudas parskaitjuma brīža ir pagājis pusotrs mēnesis tas ir kādas 6 nedēļas, nekādas konkrētas atbildes nav. Normāls serviss brīdina, meklē risinājumus piegādēm, šeit, šai firmai atbilde vienkārša, varam atgriezt naudu. Neiesaku nevienam sūtīt preci pie šīs firmas, jo nu nervi tiek beigti gaidot preci. Tad jāsāk rakstīt/meklēt kas noticis, vēl jau nav nauda atgriezta, Saka ka atgriezīs, bet nu, grūti spriest.
Šīs trokot firmas preces tirgo privāti cilveki interneta vietnēs, kam viss ir uz vietas, viss ir korekti, tā kā ieteiktu vērsties pēc preces citur, nevis pie šīs firmas.

R