www.sudzibas.lv Trodo.lv Ilga piegāde, meli

Trodo.lv - Ilga piegāde, meli

Vārdu sakot, nopirku un uzreiz mājaslapā apmaksāju ~70eiro dārgu detaļu 9. Datumā, pirmdien, bija uzrakstīts, ka dabūšu trešdien ar manis izvēlēto piegādes veidu. Beigu beigas trešdiena paiet, paiet arī ceturtdiena, piektdienā zvanu viņiem ar pretenzijām.
-labdien, tāds un tāds pasūtījumā numurs, pasūtīju pirmdien, kas ir noticis?
- labdien, nu jā, mēs kavējamies, bet prece jau ir mūsu noliktavā, rīt (sestdien) mēs viņu nodosim kurjeram un viņš piegādās.

Kā jau ir saprotams, sestdiena jau ir cauri, neko neesmu saņēmis... Tādi plāni bija auto saremontēt brīvdienu laikā, bet viss kaķim zem astes. Var kaut ko no viņiem izdabūt šādas situācijas dēļ? Lai apmaksā par velti pavadītu laiku...

Papildināts Vladimirs Nikandrovs 16.11.2020

Sūdzība ir atrisināta! Šodien no rīta piezvanīja trodo.lv pārstāvis. Ļoti atvainojās, un beigās piedāvāja kā problēmas atrinājumu piešķirt nākošiem 5 pirkumiem 15% atlaidi. Es, protams, piekritu. Normālākais kantoris, viņi vienīgie piedāvāja problēmu atrisināt vismaz kaut kā. Uzticības līmenis ir pacēlies =)

Papildināts Vladimirs Nikandrovs 16.11.2020

Nedaudz netrāpīju pogās.. 3 pirkumiem* nemetiet manī ar čībām, es netīšām!)

A Aigarello 21.11.2020

Identiska situācija. Pirmdienā pasūtu interneta veikalā, rāda ka otrdien jābūt detaļām pienākušām lai izsūtītu, vēl līdz šim nav nekādu ziņu. Biju pats veikalā piektdien, pārdevējs taisnojas ka nevar izsniegt jo esot jau sapakotas izsūtīšanai. Sestdien noteikti būšot pakomātā. Tā nu jau ir sestdienas pēcpusdiena, nekā nav...

A Arnis 09.05.2022

09,0,2022 bija jāpaņem pasūtītā detaļa, ienākot tukšā ofisā - tirdzniecības zālē, man tika, aizrādīts, ka ir jāpaņem rindas numuriņš. Izrādās, tukšā telpā, bija izveidojusies gara klientu klintu rinda - izdomāta, un tas, ka es piegāju pie džekiem, bez rindas, laikam iztraucēju kabatas biljarda čempionāta spēli. Saņemot pasūtījumu, TRODO pārstāvji, pat nepainteresējās, vai es, sieviete, vispār to detaļu varēšu aiznest uz mašīnu. Kopsummā apkalpošana ir FUI un PĒ. Ļoti nelaipna apkalpošana, sajūta, ka klienti šamējiem ir parādā miljonu (atsauksme bez lamuvārdiem).

A audi80 19.12.2023

Da nu tik ilgi jāgaida līdz kaut ko piegādās dikti lēns serviss