Triumph Molsaa

Vienmer biju labaas domaas par apakshveljas veikaliem Triumph, patiesibaa par pashas veljas kvalitati. Par velju neko negribu sliktu teikt, bet par pardevejiem Molsa Triumph veikalaa - gan. Paskaidroshu, ja kads nezin, velja diezgan darga (salidzinot ar citam firmam), izvele plasha. Ienakot veikala saku melet, ko velejos, Neviens nav pienacis. Izvelejos pati, kas man likas interesants. Taisijos iet uz pielaikoshanas kabini. Tikai taja bridii pieskreja pardeveja. Pajautaja, ko es mekleju, kads izmers ir vajadzigs. Es pa to laiku aizgaju uz kabini, naivi domadama, ka man kaut ko vel atnesis pielaikot pec nosauktiem parametriem.Kabine atrodas blakus pardevejas vietai, lidz ar to labi dzirdeju, ka pardeveja pacela klausuli un saka runat ar draudzeni. Pec kadam 5 minutem vinja beidza, pieskreja pie manas kabines un parjautaja: "kadu izmeru Jus gribejat?". Sanjemot manu atbildi, aizgaja atpakalj pie telefona turpinat sarunu. Es pagaidiju dazhas minutes. Reakcijas nekadas. Kad es izgaju no kabines un noliku uz galda visu to, ko meginaju pielaikot, pardeveja pat nenolika klausuli un nebeidza sarunu. Es vienkarshi aizgaju. Pardeveja turpinaja plapat ar draudzeni pa telefonu... Vai kads zin, ka to var nosaukt?

V

N Nav svarigi 10.02.2011

Esmu patstavigais klients tieši šajā veikalā, katru reizi pārdevējas ļoti uzmanīgas un izpalīdzīgas.

Z Zinaida 10.02.2011

Triumf-beljo dlja pokoinikov!