www.sudzibas.lv Tristar Bojāta prece

Tristar LTD riepas - Bojāta prece

Nopirku lietotas ziemas riepas š.g. pavasarī, lai nākamā sezonā t.i. tagad uzmontētu. Modelis Conti winter contact ts 830. Pārdevējs sezonas beigās cenu negribēja samazināt un apgalvoja, ka riepas nav bojātas. Jautāju par pirkuma čeku, bet šis saka, ka PVN būs klāt un jāiet uz citu māju.
Pēc uzmontēšanas servisā konstatē, ka vienai riepai uz sāna ir pumpa, un braušanas drošība ziemā ir apšaubāma.
Mācība: bez pierādījuma par pirkumu nav pat jēgas braukt skaidroties

G

R Rihardsz 25.10.2013

Tad vajag pirkt normālā veikalā kā piemēram http://220.lv/lv/auto_preces/riepas_ziemas

Rihardsz, paldies ka ieteicat interneta veikalu 220.lv, kur var iegādāties ziemas un vasaras riepas no R14-17!
Mūsu sortimentā atradīsiet dažādu zīmolu riepas sākot no Ls 26, 00 / € 36, 99 – pie mums ir gan jaunas, gan atjaunotas riepas.
Šobrīd, kad ir jāgatavojas ziemai un ir aktuāla riepu maiņa- iesakam apskatīt mūsu piedāvājumu http://220.lv/lv/auto_preces/riepas_ziemas
Ar cieņu,
Interneta veikals 220.lv