www.sudzibas.lv Triatel Triatel serviss

Triatel - Triatel serviss

Lieta ir sekojoša , bija lēns un nestabils internets. Un Triatels atsūtīja pa brīvu meistaru. Atbrauca meistars ar antenu lielo , pielika pie kronšteina ( pielika ne nostiprināja ) un pateica ka nav trepes līdz. Sarunājām ka dabūsim trepes , sazvanīsimies un atbrauks nobeigt darbu. Tad kad trepes bija dabūtas zvanījām meistaram un ... Jums par to būs jāmaksā. Super , lai atbrauktu pabeigt iesākto darbu , maksā. Tagad vecā antena karājas , jauna pielikta , ne nostiprināta un vadi pa visu māju nenostiprināti mētājas. Kas tā ir pa cūcību no viņu puses?? Atsūta cilvēku , kas iesāk darbu un lai pabeigtu , pieprasa naudu??

F

F Flips 24.04.2013

Lūk arī bildes par viņu darbu. Un lai pabeigtu ir jāmaksā 20+ Ls. Cūcība no viņu puses!!!

Z zilais valis 24.04.2013

Antena nav pareizi samontēta - reflektora attālums līdz aktīvajam cilpas elementam ir par mazu. Par pārējo neizteikšos.

F Flips 24.04.2013

Nu, bet pats fakts, ka vecā antena nav pat noņemta un karājas. Vadi pa visu māju. Teica ka atbrauks un pabeigs. A tagad naudu par to prasa, lai savestu visu kārtībā.

A Armands Lode 25.04.2013

Varbūt no sākuma vajadzētu sadabūt trepes? :) Manuprāt, loģiski, ka viņš negrib braukt otreiz bezmaksas, ja nav nodrošināti visu darbam nepieciešamie apstākļi. Tas jau atgādina to anekdoti par iešanu uz skolu bez skolas somas... :):):)

S smīkņa 25.04.2013

Armand, jebkuram meistaram tādā situācijā būtu jābūt savām trepēm. Varbūt klientam meistaram arī forma un citi instrumenti būtu jānodrošina?

F Flips 25.04.2013

Armand. Trepes dabūjām paši. Kaut meistaram pašam vajadzēja dabūt. Un tāds bardaks pēc sevis ir normāls pēc tavam domām??

A Armands Lode 25.04.2013

Par cik garām trepēm ir runa? Pats esmu darbojies šajā biznesā, tāpēc zinu, ka nereti klientam nepietiek ar standarta trepju izmēriem. Par bardaku. Ja runa ir par neizvilktajiem vadiem, tad tas ir diskutējams jautājums - pirmo reizi, kad man internetu ievilka Lattelecom, viņi arī nevienu vadu gar līstēm nenovilka - līdz durvīm viņi, iekštelpās paši.
Ja jau viena antena tur ir, bet uzlikta otra, spēcīgākaja, ja pareizi saprotu situāciju, tad varbūt tas viss ir vēl pagaidām uz tādu kā izmēģinājuma laiku?! Ja tomēr nē, tad viss atkarīgs no tā, kā bija/nebija sarunāts.