www.sudzibas.lv Triatel slikts internets

Triatel - slikts internets

Ja ir izvēle NEŅEMIET Triatelu sliktāku internetu neesmu sastapis. Vairāk nav nekā ir, un kad ir, no solītā ātruma ir labi ja desmitā daļa. Atteicos no viņiem, bet viņi no manīm gan negrib atteikties. Sūta rēķinus tālāk it kā nekas nebūtu noticis. Kaut kāds šarašņiku kantoris.

C Chamaleon 17.10.2008

Ei nu ei..Man gan šis liekas visnormālākais internets, sevišķi, ja nedzīvo Rīgā. Ātrums arī ir ok, pārklājums ķer daudzās vietās, kur citu iespēju nav.

P power 17.10.2008

Nu u menja da4a v Plakanciems i net prosta perfekto...6tob sidjetj i rabotatj v neti, vsa semja dovoljna nekto nezhaluetsa, toka malo filjmof ska4at mozhna.

A Alex 20.10.2008

Nu nez nez kaa ar to triatel, manam draugam daudz suudziibu, pat cs nevar paspeeleet laadziigi un darrgi :((

S Serega 20.10.2008

Hatite igratj biritje Kabelj !!!
Dlja moei raboti v samij raz !!!

S Serega 20.10.2008

Ja imeju bez provodnoi mobilnij internet !

C Ceepstick 21.10.2008

Es domāju, bezvadu interents ir vairāk domāts darbam, nekā spēlītēm...Bet, piemēram, inbox spēles uz ši neta iet labi. Un dargi jau ar nemaz nav, ja rekjinās ar priekšrocību, ka netu var lietot visur! var jau maksāt pa daļām to mēnešmaksu.

D Diamond_girl 22.10.2008

Ir pilniigi okei! Suudziibu nav ;)

S Serega 22.10.2008

Ogo, na6ot aplati po 4estjam, tagogo njeznal, spasibo za info ;)

L LAILA 22.10.2008

Triatel ne Rīgā ir super! Vienīgā iespēja! ...Lattelekom iezvanu pārspēj

D Dass 31.10.2008

Mobilnij net Triatel prosta vi6ka, namnoga lu4e 4em LMT, LAtelecom ...
Za 1mb toka 1.santik, ja o4en dovoljna :)

L L&M 05.11.2008

etot modem takoj udobnij...http://www.mobilaisinternets.lv/

T TRIATELESEMES 05.11.2008

njā. :D
un pašā mājas lapā kur ir sadaļa : suutiit sms.!!!
tur ne suuda nesuutas, bet rāda ka ir nosūtīta. :D:D:D lol

A Aiga 11.04.2009

Man arī Triatel internets liekas pilnīgākais sū..., Dzīvoju Rīgā un liekas ka tur vajadzētu būt tam tīkla segumam, bet viņa tiešām vairāk nav nekā ir:((( Esmu riktīgi nikna uz viņiem !!!

U ugis 14.05.2009

Triatel ir krā'pnieku kantoris. vini izkrāpj naudu pamatojoties uz norādīto kreditlimitu līgumā, kuru viņi neatslēdz. un rēķins ir 3 reizes lielāks nekā sākotnēji vienojaties.

I inta 28.12.2009

Triatel ir vienīgi krāpnieku kompānija.Patērēto datu skaitītājs griežas nenormālā ātrumā un zona lēkā no sūdīgas uz galīgi sūdīgu.Vārdu sakot no pārdošanas aģenta Andra Ruļļa iesaku turēties pa gabalu-aptīs ap pirkstu pat acis nepamirkšķinot.Esmu ļoti, ļoti nikna uz viņu.