www.sudzibas.lv Triatel signāla kvalitāte

Triatel - signāla kvalitāte

Lai neiekristu kā circenis pelnos, nedrīkst uzticēties dīleriem, pārdevējiem u.c. tml.
Siguldā pērkot triatel uzrādīju savu adresi, u.c. pienākošos pričindāļus. Pajautāju arī par .tīkla pārklājumu. Man atbildēja- viss štokos. Pirmās 14 dienas (laiks kurā iespējams attiekties no pakalpojuma) nets strādāja, bet īstie tā dīdītāji jaunieši nebija mājās. Vēlāk sākās problēmas ar signālu, te ļoti lēns, te vispāŗ pazūd. Palīdzības dienests- gods godam ņēmās ar mani vai 3 nedēļas, beidzot paziņoja, ka man a atrašanās vieta ir starp raidītāju robežām un man jāiegādājas speciāla antena par 23 latiem ar kuru VARBūT signāls uzlabosies. Uz jaut ajumu, kāpēc to neteica uzreiz, man atbildēja: vajadzēja pirkt pie mums ofisā, nevis pie dīleriem.
Tagad krāju naudu antenai un domāju, ka nākošo man piedāvās nopirkt pašai savu sputņiku- tad gan signāls varbūt uzlabosies...

R

A Aina 25.08.2010

Par ko galu galā ir sūdzība? Ja dzīvo pāķos, tad arī rēķinies, ka līdz mājām nebūs asfalta, blakus veikali un internetam vajadzēs antenu. Manuprāt, tikai loģiski! Bez tam Tavi minētie 23 LVL par antenu man nešķiet nenormāli liela summa, kuru nevar samaksāt.

O o 25.08.2010

Aina, vai tad sūdzība ir par antenas nepieciešamību? Man gan izskatās, ka par klienta čakarēšanu - viss būs labi, ies kā vajag konkrētajā adresē (un pāris nedēļas tā arī esot bijis), bet tad nu parādās patiesā Triatel interneta daba. Bet pēc antenas iegādes, varbūt vajadzēs vēl arī mainīt adresi, bet varbūt sēdēt bēniņos pie loga ar kreisajā rokā izstieptu datoru...

U Uldis 25.08.2010

Pilnīgi piekrītu komentētajai Ainai!
Man riebjas šī demokrātijas izpausme, kad katrs "neizteikšos kas" var publiskajā vidē paust savu aplamo viedokli, aģitēt tam veselu pulku lasītāju un bojāt kāda reputāciju.

M marla 26.08.2010

Varu teikt, ka ārēja antena tiešām palīdz un uzlabo signālu! Man pašai ir Triatel internets, un no tā brīža kad iegādājos antenu, signāls nekad nezūd un arī ātrums stabilizējas. Arī ir iespējams, lai Triatel speciālisti paši uzstāda to antenu, bet tas ir maksas pakalpojums. Kaut arī nav tik grūti uzstādīt pašam, ja mājās ir spēcīgs vīrietis :)

P persona 26.08.2010

Es ar dzīvoju laukos, kur Triatel ir vienīgais operātors, kurš var man nodrošināt i-netu.Pamēģināju notestēt, tip no sākuma vis bij ok(pāris dienas), bet tad kkas sāka gļukot...ieteica notestēt āra antenu.Nu tagad iet kā smērēts...

L Liene 02.07.2011

piekrītu! Triatel internetam ir ļoooti lēns ātrums, slikta zona un bieži vien pazūd. Ja vēlos kko "novilkt" no interneta, tas aizņem daudz laika.. īpaši ja tās ir filmas. 10 KB/s tas ir normāli? Atveru logu un uzlieku modemu uz palodzes, tad ātrums palielinās līdz 90 KB/s un tas ir maksimums.