www.sudzibas.lv Triatel Noželojams internets,un noželojuma firma

Triatel - Noželojams internets,un noželojuma firma

Nevienam neiesaku pieslegties pie triatel interneta,tas ir kaut kas neticams.4 menešus cinos ar šo firmu.interneta atrums ne parsniedz 0,35 mbit.s zvanu katru dienu ,atbilde ti mēs parbaudīsim un nodosim specialistam jūsu mērijumus,tAd specialisti pēc 3 menešiem nolēma ka ir jaliek vēl āreja antena kuras cena ir 24 ls,nu tad atbrauca pēc gandrīz 2 nedeljām meistars un uztādija antenu kuras cena nez kapēc izrādijas nevis 24 ls ,bet gan 72 ls,bija pat jāmaksa par benzinu meistaram :) tiko antenu uzlika itka paradijas lietojams internets,bet proeki nebija ilgi.antena bija uztādīta 19:00 un jau nākamajå vakara atnakot no darba konstatēju ka interneta atrums atkal nav un internets nav iespejams lietojams.saku meģināt nomērīt atrumu un atkal ātrums neparsniedz 0,20 ja kādam nav saprašanas cik tas ir,es ka piemēru varu juns teikt ta lai atvertu kādu internet lapusi(to pašu delfi portālu man aiznjam apmeram 30 sekundes un vēl vairāk)par kaut kādu lejaspielādi vispār var aizmirst,lūk tads 2013 gada ir triatel internets,visiem kas negrib bojāt savus nervus ar šo kompaniju un arī lidzekljus iesaku iet ar likumu gar šo firmu.ja un vel kads intresans fakts,meistari kas atbrauc itkā no triatela pēc vinju pašu vardiem nekādu sakaru ar triatel nav .mēs esam cita firma,mēs tik braucam labot triatela internetu.tā man teica pats meistars.principa tir vispār neviens ne par ko neatbild.un ar kādu no vadības vinju juns ari nedos runāt,jo kā man pateica sieviete no triatela vinji ar klientiem nekontaktējās.tada sūdzaties un dariet ko gribat.galvenais līgums ir parakstīts un jūs jau esat parādā naudu par abonēšanu,bet tas ne kas ,ja triatels neizpilda liguma absolīto interneta pakalpojumu.

D

S smīkņa 11.04.2013

Kādu ātrumu viņi tev līgumā garantē? Par šiem jautājumiem vajag kontaktēties ar SPRK.

S smīkņa 11.04.2013

Un priekš kam tas Triatel vispār mūsdienās vēl jālieto? Ir taču LMT, Bite, Tele2.

A Armands Lode 12.04.2013

Jocīgi, varbūt Tev nav jaunais, ātrais modems vai arī tarifu plāns, kurš nodrošina maksimālo ātrumu? Man ar jauno modemu par Triatelu pilnībā ir mainījušās domas, iepriekš īpaši apmierināts nebiju.

J Joker 26.04.2013

Cilvēki, no Triatel neveiksminieku bandas turaties pa gabalu. Man arī stāsts bija līdzīgs, tikai n-tos gadus atpakaļ. Kvalitāte zem katras kritikas. Arī ņēmos ar šiem, ka netiek pildītas līgumsaistības, ka kvalitāte nav tāda kā solīta, tomeŗ viss kā pret sienu. Beigu beigās aizsūtīju viņiem pieteikumu, ka līgumu laužu kvalitātes dēļ, neskatoties uz to, ka man līgums bija noslēgts uz diviem gadiem! Nekādas reakcijas no šīs kompānijas nebija, un cerēju, ka murgs ir beidzies!
Bet...ŠE TEV NU BIJA! Man domāt ka triatel sāka pamatīgi grimt, un izdomāja, kā papildina't savu kasīti. Pēc 5 gadiem, kad biju jau vispār aizmirsis par šo kompāniju, man atnāk no viņiem uz e-pastu rēķins. Sākumā domāju, ka joks, bet izrādās ka nē. Šie pilnā nopietnībā no manis prasa 120 Ls par līguma laušanu. Pēc 5 gadiem!!! Kamēr es rakstu uz patērētājiem (kuri starp citu atbildēja, ka līgums nav noslēgts korekti, un nav pēc vienlīdzības principa, bet par cik ir pagājis tik ilgs laiks, tad paši līdzēt vairs nevar :( ), tikmēr Triatel jau pārdod uzzīmēto parādu kreditoriem!!! Protams, ka viņu aprēķkins bija, ka dēļ 120 Ls uz tiesu neies, kaut arī viņu darbības bija pilnīgi nelikumīgas!!! Arī es to sapratu, kā arī sapratu cik patiesība tu cilvēks esi neaizsargāts pret šādiem "legāliem" reketieriem. Tā kā mīļie, noteikti saglabājat līgumus, un kad pārtraucat sadarbību, PIEPRASIET NO TRIATEL rakstisku apliecinājumu, ka pretenziju nav! Savādāk, pēc paŗis gadiem maksāsiet kā es, lai šos izvilktu no bedres!
P.S. Redzot kā šie pašlaik reklamējas TV, padomāju, ka laikam no daudziem tādiem kā es, izdevās izvilkt šos te 120 Ls par savu nekvalitatīvo darbošanos!

K Kristaps Priekulis 26.04.2013

Sveicināts, Joker.

Triatel klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja vārdā rakstu Jums ar lūgumu atsūtīt man personīgi informāciju ar Jūsu vārdu, uzvārdu, lai varu izpētīt šo situāciju: [slēpt]@triatel.lv.

Ar cieņu,
Kristaps Priekulis

M merkurs 29.04.2013

man ar triatel ir loti slikta pieredze, nevienam to krapnieku bandu neiesaku ar nosaukumu /triatel/ pasutiju internetu no triatel, atbrauca, uzstadija, parbaudija, itka iet, bet meistars ar savu karti to parbaudija.. nakama diena piesledza ar manu karti un tad viss sakas. internets lens, regulari sledas ara... ta es nomocijos vairak par pus gadu, zvaniju uz triatel gandriz katru treso dienu.. solija ka daris kko lietas laba, bet nekaa. kad man tas viss apnika, aizbraucu ar visu modemu un ligumu pie siem uz ofisu.. vini parbaudija modemu un atbildeja, ka man jalieto vinu internets vai japiedava kadam citam, jo viss esot kartiba un ligumu laust nevarot... es panemu lmt internetu un biju soka, jo tik tad sapratu kadam atrumam vajadzeja but ar triatel... joprojam lietoju lmt.bet par triatel negribu neko vairak dzirdet.. protams ka nak vestules un zvana no paradu piedzineju firmam, jo sobrid mans parads ir 200 ls tam triatelam.. ceru ka vini kadreiz bankrotes un to es vinien novelu no sirds.

A aurums 29.04.2013

nu ko!te mês redzam kas par mēslu un razvoda kantoris ir triatels.

A aurums 29.04.2013

ši sūdu firma man 2 mēnešus tieši tāpat bojaja nervus, zvaniju gandriz katru dienu un tik mierinaja vis būs ok, bet nekas nemainijās.ši firma strāda tikai pēc principa uzkereaties parakstījāt līgumu un vis.tas ari šīs firmas plāns.murgs no kura visiem iesaku turēties pa gabalu.

J Janis blums 30.04.2013

Un kā būs ar parejiem kristap Priekuli??ka būs ar klientu dinamo??vai šo klintu problēmas uz juns neatiecās???

J Janis blums 30.04.2013

Man ar ir pretenzijas uz šo firmu!triatels ir rets mesls.

J Joker 27.05.2013

Šī firmele tiešām ir lielākie darbības imitatori pasaulē! :) :) :) . Pēc savas pieredzes ievietošanas šajā saitā, saņēmu lepnu piedāvājumu no cien.Priekuļa k-ga par situācijas pārskatīšanu. Intereses pēc, 26.aprīlī!!! nosūtīju info, tomēr līdz pat šai dienai Priekuļa k-gs joprojām nav atrakstījis nevienu rindiņu! :):) :), izņemot taisnošanos, ka maija sākumā ir bijis atvaļinājumā! Acīmredzot ļoti aizņemts, lai atsistos no visiem neapmierinātajiem bijušajiem klientiem! :) :) :)

Triatel moto varētu būt - TUKŠA MUCA TĀLU SKAN! :) :) :)
P.S. Labi gan, ka vairs neesmu šīs "Nagi un Ragi" firmeles klients, tikai žēl, ka par savu pieredzi nācās maksāt gan naudiskā, gan morālā izteiksmē! :)