K Kristians 26.12.2008

Endžai. Es nesaku, ka vainīgi operātori.. es runāju par Triatel kā tādu..Ļoti neizdevīgu, un īstenībā dārgu..Drīz būs iespēja pieslēgt caur Lattelekom, ļoti daudzi ir apmierināti.
Ar datoru man viss ir ok...

I Imants 08.02.2009

taisnība, neiesaku triatel, 1 mēnesi jau ir pieslēgums un tā arī nav normāla interneta. braukā tikai meistari, tad viņiem nepatīk, ka nav baterija pievienota portatīvajam, tad operētājsistēm vista nav laba. kronis bija, kad viņi jaunam portatīvajam pārinstalēja normālu vistu uz windows xp (turklāt nelegālu). HDMI vair nestrādā. par visu pieslēgumu noplēsa 90 LVL, lai gan jamaksā 10 LVL. tas nenotika ar mani, bet gan ar pusmūža sievieti, ko meistari veiksmīgi apčakarēja. brīnos vispār kādiem afēristiem triatel uztic sevi pārstāvēt Liepājā, bet nav jau brīnums, jo zvanot uz rīgu atbilde bija aptuveni mēs neko nezinām ... nav mūsu meistari.

O osis 10.02.2009

triatel smird pa gabalu ja esto menedzeri satiksu es vinjam to modemu iebazishu kautkur ar visam antenam man pieslegums fly 19 vajadzetu maksat 23 ls, bet pirmo menesi samaksaju 39menedzeris teica ka nekas nav parsniegts tikai jamaksa menesi uz priekshu, otrais rekins bija 45ls ar kapeikam gribeju uzzinaat kas par krenki, bet to kropli nevar sazvanit25803479, galvenais ka kompis nedelju bija beigts cilveki ludzu neiekritiet uz triatel piedavajumiem, ingusinj ja shito lasi tad apsolu kad satiksu tad tew no vienas vietas naks araa wifi starojums to es tew varu garantet, , ogre

O osis 10.02.2009

Triatel smird pa gabalu ja es to menedžeri satikšu tad es viņam to modemu tik dziļi iebāzīšu ka tur bezvadu internets tik nāks āra 50 lati un jums ir sūdīgs internets Triatel ir kā triperis ja dabūji tad ārstē kamēr pienāk līguma beigu termiņš

M Margo 13.02.2009

Osi, tev ir triperis bijis? : ) vajag visu skaidri izrunāt kas un kā ar menedžeri, nevis sūkstīties. es visu izjautāju kad man piezvanīja paši, tad arī sapratu, ka nederēs dēļ mana interneta patēriņa.

O ozzy 13.02.2009

Osi nevajag bāzt savu "modemu" citiem pēcpusēs, bet nu katrs jau dara kā grib.. Stpc tas izkaidro tavu pieredzi ar triperi .. ;)

B Bulka 13.02.2009

triperis ir jāārstē slimnīcā, Triatel varētu būt cita sērga.

O oskars 14.02.2009

Man arī tie fiksēts datu apjoms un es nezinu kā to visu apiet! Varbūt kāds varētu kko ieteikt?:)

B Bulka 15.02.2009

Nomaini vnk interneta provaideri Oskar.

L laimons 26.03.2009

Triatel ar varu nevienam virsū nabrauc.Ja esi aizbraucis uz mežu sēņot un nemāki to darīt tad nesūksties kad sēņu nav.ES personīgi zīnāju uz ko eju un cik tas maksā, un ietecu ari lietot šo produktu savam mazdēlam.Maksāju pa mēnesi 24Ls unzinu par ko maksāju, jo ir dota iespēja savu rēķinu kontrolēt.Pārējai zoni un meitenes ir JUSU ziņā.Netisos JūS mācīt bet tas ir fakts. Jo es dzīvoju kur ir nelabvēlīga zona un sēžu uz modema un esmu apmierināts.TS IR FAKTS...

A A 15.08.2009

Tur tiešām nav ko slavināt! Viņiem sestdienās un svētdienās nav pat tehniskā atbalsta!

T triatels Pārstāvja atbilde 07.10.2009

Tritels ir ruji krāpnieki- zin ka tiesā par 40 ls nesniegs, un raksta rēkinā ko grib

S spiegs 22.01.2010

Nezinu, man ar Triatel pagaidām nav nekādu problēmu. Ā, nu jā - sūdzība jau arī ir vairāk kādu gadu veca, varbūt šie tagad labojušies... :)

A Andris 18.02.2010

kad aiziet uz ofisu prunāt, kaut ko normālu arī var dabūt..

D DreamLV 18.02.2010

triatel laukos itkā iet bet bezāras antenas ņifiga neiet pat krutākais rūters vajag āras antenu... un kad ir āras antena tad pat lētākais ŗuters vai modēms ejot bez problēmām ... tā runā...

V veriga acss 14.03.2010

Taisa tizlas reklāmas, jo nezina kā to sviestaino internetu reklamēt. būtu normāls internets, nebūtu jāizdomā klientus krāpjoši teksti un varianti! Neticiet nevienam vārdam! Pirms izlemjat pieslēgties palasiet lietotāju komentārus - visi labie komentāri ir darbinieku rakstīti, lai tik sevi aizstāvētu. neviens lietotājs neko labu par viņiem nevar pateikt! Slikts tas internets ir tāpat kā visa kompānija!

U us4rs 28.05.2011

rēķinus sastāda kā vien vēlas. vienā mēnesī trafiks ir normāls, citā, kad nelieto pat internetu, pēkšņi parādās pārsniegts datu apjoms, kā rezultātā nākas maksāt papildus par izmantotajiem gigabaitiem. ja esi līgumu noslēdzis uz 10, tad arī pieturos pie tā, ka vairāk nevajag, bet rēķinu izraksta uz 12 gb, un maksā gribot negribot.
kompānija ir pilnīgi iebraukusi auzās. ne velti miljonāru sarakstā attiecīgie cilvēki no triatel ir. eiropas nauda sagrābta un tik aidā.

T tarantuls 14.07.2012

Mums Triatel ir jau 7 menesus, sakuma ok gaja normali, bet pedejos 3 menesus nav iespejams lietot-biezi pazut un sakt stradat ir nereali pa stundai pat pusdienai nestrada...tad vakarpuse pec 21 pulksten sak kustet...mes maksajam naudu...tad lai ari strada normali...neiesaku triatel