www.sudzibas.lv Triatel Kvalitātes trūkums

Triatel - Kvalitātes trūkums

Nevienam neiesaku slēgt līgumu ar Triatel, protams, ja vien neesat mazohists un nav personīgās dzīves. Noslēdzot līgumu ar Triatel Jums būs katru dienu jāzvana vai jāsūta e-pasts norādot uz to, ka interneta ātrums ir neatbilstošs līgumā noteiktajam, vai ka internets vispār neiet. Katru reizi zvanot, kad ir problēmas, tehniķu nav vai darba laiks beidzies un neviens interneta pieslēguma problēmas nevar atrisināt, tā kā sēdi bez interneta, bet rēķins gan mēneša beigās tiks atsūtīts kā par kvalitatīvu diennakts pakalpojumu.

K

A Armands Lode 13.11.2012

Nevajag par sevi runāt kā par visiem. Varbūt Tev arī kaut kas nedarbojas, bet es lietoju jauno Triatel modemu un smaidu katru dienu. Tiesa gan vecais modems darbojās viduvēji...

J Janka 13.11.2012

Man laukos ar bija problēmas ar TRIATEL kvalitāti! Meistari 4 reizes brauca pētīt, uzstādīja āra antenu.. tāpt zona zuda. Baigās izrādījās defekts modemā. Nomainīja pret citu un problēmas no tā brīža nav bijušas ar kvalitāti.

A Armands000000000 03.04.2013

TRIATEL pieslēguma ātrums ap Cesvaines torni lēkā, jo vairāk lietotāju jo lēnāks http://www.speedtest.net/result/2620374242.png