Triatel - KRAPSANA

Mes lietojam prieksapmaksas intreneta pieslegumu TRIATEL par ~23ls ar 20GB pusotra gadu Bija doma ieekonomet biki naudinas nosledzam ligumu lai maksatu par pakalpojumu 20GB ~20ls
un kas sanaca pec 20 dienam atsledza internetu un pazinoja ka esam parada 146ls itka esam parterejusi pielaujamos 20GB kaut lietojam ka vienmer un nevar iedot detalizetu izrakstu Tas vel nav viss kamer mes neparav ligumu mums bija jamaksa 20ls/men kaut interneta pakalmojums netika sniegts. Protams ko TRIATEL dara padod CREDIT REFORMAI par paradu Ko dara Credit reform neiedzilinoties censas piedzit paradu Velejamies padot uz tiesu bet jurista pakalpojumi tik dargi ka sanak vieglak un letak samaksat Tada sajuta ka uz sadu formulu izgajusas daudzas latvija firmas

K Kristaps 14.02.2011

Krāpšana tā nav, bet piekritīšu, ka tādu summu par internetu maksāt nav adekvāti un esmu pārliecināts, ka uzrakstot iesniegumu un adresējot to Kristapam Priekulim, Triatel klientu apkalpošanas nodaļas vadītajam, varam atrisināt šo domstarpību abām pusēm pieņemamā ceļā.

J Jurists 16.02.2011

Juristu pakalpojumi nav "tik dārgi", ja vien Jūs negriežaties pie slavena advokāta, bet mūsdienās jurista konsultāciju maksā 10-20 latiem, savukārt, ja vēlaties, lai tiek izdarīts viss Jūsu vietā, tad protams dārgāk.
Bez tam PTAC ir atzinis, kā arī jebkurš zinošs jurists patērētāju tiesībās konsultētu, ka jaaizsargā godprātīgs patērētājs, kas pilda savus līgumā noteiktos pienākumus, tai skaitā maksā rēķinus, interesējas par savu pakalpojumu, un sazinās ar līgumslēdzējpusi problēmu risināšanai, ja pienakumu izpilde ir apgrūtināta.

T Tontons 16.02.2011

Tā gadās, ja pie modēma pieslēdz WiFi rūteri bez paroles, un kaimiņi priecīgi sāk izmantot "bezmaksas" internetu :)

Domājiet ar galvu, aizmirstiet par uTorrentu, un viss būs ok!

G garijs 21.02.2011

Vini netik krapjas, bet pat operatori atsakas runat, ja sac uzdot jautajumus par pakalpojumu uzlabosanam, kad es gribetu ar viniem laust ligumu, vini pat neuzklausa, pilnigi met klausili nost, esmu pat zvanijis vinu augstakajam persona, cik man zinams tie operatori vairak ari nestrada!Suds vien ir Triatel!Tad vislabak nemt LMT!!!

T ToGarijs 21.02.2011

Visi viņi ir pēdēji sūdi, šie mobilie interneti, bet pats lielākais no sūdiem ir tieši ZZ Teļu internets, to nu gan nevienam, pat vislielākajam ienaidniekam neiesaku ņemt.Nācās pat pemeistarot antenu, lai būtu sgnāls, kaut gan bāzes stacija tikai 2 km.