www.sudzibas.lv Triatel interneta pieslēgums

Triatel - interneta pieslēgums

Nevienam neiesaku slēgt līgumu ar Triatel, jo no viņu puses nav nekāds pretimnākšanas klientiem.
2009.gada jūnijā sākās problēmas, kad ielogojoties internetā, atverot mājas lapu un mēģinot apskatīties e-pastu vai veikt maksājumu internetbankā, parādījās tīkla noildze. Zvanot uz Jūsu informatīvo tālruni konsultants man ieteica izdarīt datorā dažādas darbības - pārliecināties par interneta iestatījumiem, restartēt datoru, bet kad rezultātā internets tāpat nebija pieejams, teica, ka sazināsies ar speciālistiem un man atzvanīs.Nākamajā dienā saņēmu zvanu no TRIATEL A/S „Telekom Baltija” konsultanta, kurš atkārtoti lika veikt līdzīgas darbības kā iepriekšējā dienā. Rezultātā interneta resursi man tāpat nebija pieejami. Sazvanīšanās turpinājās vairakas dienas.
kaut kur jūlijā nodevu modemu uz pārbaudi TRIATEL un uzrakstīu iesniegumu, jo zvanīties jau nebija jēgas. pēc kādalaika viņi mani informēja, ka modēmam netika konstatēti bojājumi, nav pamata veikt rēķina korekciju.
Vērsos ar sūdzību pie Sabiedrisko pakalpojumu regulatora. kurš sniedza atbildi, ka īsumā sakot, man jāmaksā rēķini (netiku maksājis, jo Triatel nenodrošināja internetu ), internets nebija pieejams, jo redz es nebiju veicis maksājumu, un tas bija atslēgts.
Vēlreiz rakstot iesniegumu Triatel, saņēmu atbildi, ka, ja konstatēti bojājumi, lai zvanu uz tel. numuru, kas ir viņu mājas lapā un piesaku bojājumu, kā arī ieteica iegādāties antenu, lai uzlabotu signāku kvalitāti.
Vārdu sakot līgums uz 24 mēnešiem, bez izredzēm to pārtraukt.
Patērētāju tiesību centrs mani "atšuva', sakot ka problēmas ar interneta pakalpojumu nodrošināšanu nav viņu "lauciņš", bet gan sabiedrisko pakalpojumu regulatora.

H Hugo Djego 15.01.2010

Nu, bet varbūt, ka dzīvo tādā bedrē, kur vienkārši nav signāla?

L Lāsma 20.01.2010

Vaitad tiešām ir tik traki kā Tu sūdzies? Ja jau griezies pie Sabiedrisko pakalpojuma regulātora un viņi teica ka Tev ir jāsamaksā rēkins, pie vainas biji Tu!
Arī man ir Triatel internets, bet problēmu nav! No sākuma dzīvoju pilsētā privātmāja, internetam atšķirību ar vadu internetu nejutu! Sanāk arī aizbraukt uz laukiem un paņemt netu līdzi. Tad ir tieši tā kā rakstī ja Tev Triatels, ir vajadzīga antena! Un tici man, vina palīdz!!!
Varu ieteikt, paņem antenu! Cik man ir zināms, ja viņa TEv nepalīdzēs, ir iespējam arī atgriezt atpakaļ! Bet vina palīdz!

M Marla 03.02.2010

Nu pat ja dzivo tada vieta kur nav signala (kas protams gandriz nav iespējams) tad varbut tomer ir verts pameginat antenu? Ka ari Triatel specialisti tagad var atbraukt uz majam un uzstadit to. Ja kaut kas nav kartiba, vajag meginat, darit, kusteties, nevis sedet un sudzeties.

V valerijs 10.02.2010

Aha par uzstadisanu man panema 120 ls ieklauta ari antenas cena!!

A Anixe 14.11.2010

Pieslēdzot TRIATEL - Jūs strādāsiet viņiem, maksājot lielus rēķinus neparko!!!

A aņka 14.11.2010

Nu, tāds karusels ne kontors!!!

J janis 22.02.2011

normalna viss