www.sudzibas.lv Triatel drausmīgas cenas

Triatel - drausmīgas cenas

TRIATEL internetu neiesaku nevienam,slēdzot līgumu neko nepaskaidro,kad modēmu esi nomaksājis mēneša maksa nemainās,jautājot kādēļ tā viņi atbild-nu jums jau tāds tas līgums,cenas nenormāli augstas,izmantojamie apjomi niecīgi priekš tādām dārgām cenām

donna b 06.04.2013

Kadas tad viniem cenas?

B Balta_Puma 06.04.2013

man pēc modēma izpirkšanas abonēšanas maksa samazinājās.

M mareks2 11.04.2013

man modēms ir izpirkts pirms gada, kad jautāju triatel vai nemainīsies cena tad viņi atbildēja, nē, jo redz jums tāds liigums un viss, cena 10Ls par 5GB, izsmiekls

zubila 13.04.2013

Paklausies Tev alternatīva vispār bija? Es ilgi gaidīju kamēr manā nomalē parādīsies sakarīgs internets, bet to ka Triatel ir lielas cenas, es pateicoties tam, ka apguvu algebras kursu, sapratu un nemaz netraucēju. Pirms es parakstīju līgumu man mājās 3 veidi operatoru bija. Bet es ilgi gaidīju.

A aurums 29.04.2013

triatels ir aferistu firma, labi tās cenas ir dārgas, bet lielakā problema ir tā ka internets ir lēns un dazhreiz ari vispār pazūd.cenas nenormāla, 18 ls par ko??par sūdu netu!!