www.sudzibas.lv TREST SIA apmulķo darba nēmējus

TREST SIA - apmulķo darba nēmējus

Gribu bridināt darba mekētājus, SIA TREST maiņa nosaukumu ik pēc diviem gadiem, zem ša nosaukuma TREST ir loti daudz citu firmu. No sākuma 1-3 men.viss ir kartība, tad sakas problemas ar darba samaksu. Izmaksa vēlak, neka noradīts darba līguma. Tie kuri aiziet no darba tiem vispar neko nemaksa, tiem kuri paiek izmaksa pa 30-50 eiro menesi. Un cilvēki baidas aiziet no darba, jo tad paliks vispar bez naudiņas. Esiet uzmanīgi!

C

Y YoYo 24.01.2015

Cik zinu, TREST DUS tīkls darbojas pēc franšīzes principa, tas ir viņi nodrošina šo izkārtni, bet katru DUS apkalpo patstāvīgs SIA.
Par darba samaksu atbildība būtu jāprasa no konkrētā SIA, kas pieņēma darbā.
Pēc šāda paša principa darbojas arī veikalu tīkls ELVI.

C choko 02.02.2015

Viens SIA apkalpo vairakus TREST. JA, SIA ir dazadi, bet saimnieks ir viens!!! No konkreta SIA ari prasu, bet tas neko nedod! neko vini nemaksa!

A apolis 03.03.2015

Nu jā, es arī nostrādāju trest sistēmā vairākus gadus-viss tā arī ir-pirmos men.viss kārtībā un tad sākās-maksās?nemaksās?kad maksās?cik samaksās, tagad es neesmu saņēmusi algu jau no 2014, goktobra, kad pateicu, ka par velti nestrādāšu, tad teica, ka vispār neko nemaksās.Ar 2015.g janvāri aizgāju-izrādās arī nodokļi nav maksāti jau pusgadu.Tagad ir marts un tā ar neko neesmu saņēmusi.VID saka, ka viņi var gaidīt 3 gadus, darba inspekcija iet uz jur.adresi un brīnās, ka tur šīs firmas vairs nav(loģiski, jo sen jau nodibināts cits sia)Ja gribat ātrāk vai vēlāk palikt muļķos, tad droši ejiet strādāt uz DUS TREST.Un nestāstiet par franšīzēm-tie visi ir tie paši vēži tikai dažādās kulītēs.

A Aivo Pika 13.09.2016

Gads pagaji nekas nav mainijies vel sliktak jau tris menesus nemaksa, arī Shell knapi velk vinu rekinus maksā no musu neizmaksatajām algām - taa mana versija..., atmet pa 100eur, nodoklus nemaksa, Pat solijumi nav...saka lai panemot no kases pa 50EUR, kase tukssa veikals tukss, preces nav...vaajprats, VID, un Darba inspekscija nepalidz...IZMISUMS...