www.sudzibas.lv Trek krāpšana

Trek - krāpšana

Veikals Trek brīvības ielā 111 vispār izceļas ar pilnīgu absurdu un absolūtu nojēgas trūkumu par to, kas ir apkalpošana un daudzmaz jēdzīga attieksme pret klientu. Piemēram, nesen iegriezos šajā veikalā, lai iegādātos pāreju ventilim. Pārdevējs tikai pasmējās un prasīja "latiņu", jo šī manta esot pilnīgs deficīts visā pilsētā, un viņš varot izlīdzēt, pārdodot minēto priekšmetu "no saviem krājumiem" - tika izvilkts maisiņs, kurā atradās vairākas pārejas, kas citos veloveikalos maksā ap 60 santīmiem. Laika braukt citur nebija. Lieki piebilst, ka šis nav pirmaislīdzīgais gadījums, kas šajā veikalā nākas saskarties ar rupju attieksmi pret klientu, pārspīlētām dcenām par lētām precēm, nemaz nerunājot par dārgākajām, vēlēšanos "iesmērēt" kādu mantu, neprasmi atbildēt uz jautājumiem. Šajā veikalā ikviens klients, kas nav personīgi pazīstams pārdevējam, pēc noklusējuma tiek uzskatīts par apkāšamu pamuļķi. Tirgošanos pavada frivoli čomiska attieksme un paklapēšana uz pleca.

R rubikon 24.03.2010

Moonblazer runā taisnību... vienīgais, kas šajā veikalā ir labs ir servisa vecis, profesionāls un nepļēš... kaut ko pirkt šajā veikalā ir kļūda

A Antuanete 20.04.2010

Ja reiz sūdzība, tad vajadzētu sūdzēties par pareizo nosaukumu - Brīvības ielā ir veikals "TREKS", kas pieder SIA "Veloserviss", un kas nav nekādā sakarā ar "Trek" veikalu, kurš atrodas Piedrujas ielā.
Cik atceros, vienā citā veloveikalā par ventiļa pāreju samaksāju to pašu latu :)

M Māris 28.08.2011

pilnīgi piekrītu, man bija tas pats, tikai ar kamerām :( KAUNS

L Lina_777 28.06.2016

Jāa, vakar biju iegājusi, lai painteresētos, kad varu atvest labot velosipēdu ar saplīsušo riepu. Jauneklis, kas tur strādā, bija neizprotami neatsaucīgs, faktiski pat noraidošs - katrs vārds bija jāvelk laukā ar pūlēm. Varbūt tikai problēmas ar komunikāciju cilvēkam, bet nu, ja par pakalpojumu taču tomēr jāmaksā - kādēļ man mocīties - nolēmu tur savu velo tomēr nelabot.