Travellatvia - Zagšana

Gibētu nedaudz pastāstīt par šo darba vietu. Travellatvia ģeniālais radītājs - Roberts Pranis.
Dzīvo savā mazajā pasaulē domājot, ka visi ir baigie idioti, jo nebraukā ar mersi un nav Roberts Pranis.
Robets Pranis ir tāds cilvēks, kurš labprāt sabāzīs viņu darbinieku nopelnīto naudu savā pakaļā un neizjutīs nemazāko noželo - jo viņam tak ir argumenti, kāpēc darbinieku nopelnītā nauda nepienākas saņemt.
Tās meitenes, kas tur strādās (jā, pieņem tikai meitenes. Jo viņam tās patīk - uzskata sevi par donžuānu, bet nekad nav laikam paskatījies spogulī) nebūs īpaši laimīgas, sākumā algu centīsies izmaksāt, bet pēctam nebūs naudas, vilks un vilks. Līdz pacietība būs beigusies un kad ies prom, tad to naudu, ko nebūs izmaksājis nemaz neizmaksās. Joprojām, pēc vairāk nekā pus gada, neesmu saņēmus savu naudu.
Vēl bez slavenā Travellatvia šim cilvēkam ir Netkom un nenormāli kruts portāls - Frut :) Tie ir leilākie lepnumi :D
Daudz jau varētu rakstīt par šo personu un viņa pakaļas slaucītāju, bet lai jau paliek. Ceru, ka viņu tā nauda, ko reāli nozog saviem darbiniekiem viņu darīs laimīgāku.

F

V vilsis 25.08.2017

Izlasīju par šo personu apdirsos! Labprāt par samaksu izstāstītu, no kura cauruma tas ērglis uzradies. Pat bērnību izstāstītu- smieklīgi ! Viņš pat izdrāza meiteni, kas bija asins saitēs- tipa, savu māsu! Vara viņam nav, bet goda arī! [slēpt]@zb.lv Laiki nemainās...