www.sudzibas.lv Traumatologs Arnolds Skirmanis Cēsu klīnikā Neprofesionāla attieksme, aizskarošana izturēšanās

Traumatologs Arnolds Skirmanis Cēsu klīnikā - Neprofesionāla attieksme, aizskarošana izturēšanās

Šā gada janvārī aizgāju uz konsultāciju Cēsu klīnikā pie traumatologa Arnolda Skirmaņa sakarā ar ahileja cīpslas traumu. Atrādīju viņam traumēto vietu, viņš to iztaustīja un tad kategoriskā formā paziņoja, ka tā cīpsla pārplīsīšot un ka to varot ārstēt tikai ķirurģiski, t. I. , kad viņa jau ir sarauta. Vēl viņš paziņoja, ka vajagot normalizēt ķermeņa masas indeksu (liekais svars ir, bet tie nav 150 kg un es diezgan aktīvi kustos un tīri labi atceros, kad to cīpslu pārslogoju, nūjojot pa nelīdzenu reljefu, un vēl pasliktināju situāciju ar apaviem, kas viņu kairināja ilgāku laiku) . Vēl viņš ieteica dzert pretsāpju zāles, ja sāp. Es pajautāju, kādu režīmu man ievērot, lai situāciju nepasliktinātu un varbūt arī uzlabotu, uz ko viņš paziņoja, ka, ja viņš pateikšot, ka tā cīpsla ir jāsaudzē, tad pēc brīža es būšot tāda kā divas es tagad... Un vēl nevajagot skriet un lekt ar izpletni. Tā es arī nesaņēmu nekādus konstruktīvus ieteikumus. Vienīgais, ka viņš izrakstīja nosūtījumus uz rentgenu un usg, bet pie šī ārsta es noteikti, ja būs izvēle, vēlreiz neiešu (pierakstījos pie cita ārsta tūlīt pēc vizītes) . Man diemžēl nebija spēka tajā brīdī pienācīgi atbildēt uz ārsta aizskarošo izturēšanos un izteikumiem.
Es zinu, ka mūsdienās ārsti apgūst psiholoģiju un to, kā pareizi komunicēt ar pacientiem, tāpēc šāda izturēšanās un attieksme vienkārši nav pieņemama.
Nosūtīju atsauksmi Cēsu klīnkai, bet nolēmu ielikt informāciju arī šeit, lai cilvēki vismaz zina, ar ko rēķināties un kāda var būt attieksme, ejot pie šī konkrētā ārsta. Nožēloju, ka pati pirms konsultācijas nepameklēju atsauksmes, lai gan parasti to daru.
Informāciju par problēmu, kuras dēļ biju gāJusi uz konsultāciju, pēc tam sameklēju internetā.

R RXX 11.01.2022

Kā - nesanēmi konstruktīvus ieteikumus? Tev ārsts teica, lai nomet lieko svaru, bet tu apvainojies 🤦‍♂️ Ir taču pierādīts, ka palielināts svars uzliek lieku slodzi Ahilleja cīpslai… Fascinē, ka labāk izvēlies meklēt internetā neuzticamu info, nekā ieklausīties ārsta padomā ;)