LV RU

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas poliklīnika - Necienīga attieksme

Šodien biju maksas vizītē (50 euro) pie vertebrologa - Dr. R. Gibners ar muguras problēmām. Ārsts ļoti strikti uzsāka komunikāciju tikai ar jā vai nē, neviena lieka vārda, bez iespējas ko pajautāt vai paskaidrot. Ievāca dzīves laika anamnēzi par daudz ko citu, bet parunāt par muguras problēmu nebija iespējams, jo sākās pazemojoša lekcija sakarā ar to, ka es laikā kad ārsts bija pie datora es noņēmu no kušetes izlietoto papīra salveti uz kuras es gulēju un ieliku atkritumu tvertnē. Domāju ka pēc sevis būtu cienīgi sakārtot vietu. Uzstājīgā un pārmetošā balsī teica - vai es prasīju vai teicu lai kabinetā ko daru, ka es kaut ko pārkārtoju, vai svešā dzīvoklī es ieejot un izēdot ledusskapī ēdienu. Tas bija tik šausmīgi dzirdēt no ārsta, izglītota, kvalificēta cilvēka tādu uzvedību. Vai nevarēja mierīgi to pateikt, vienkārši, cilvēcīgi aizrādīt? Es laba nodoma vadīta, cieņā pret dakteri gribēju aiz sevis sakārtot. Tā ir necienīga ārsta attieksme pret pacientu lietojot tik daudz pazemojošu s epitetus pilnīgi nevietā.

R

Komentāri (3)

Cūkurgailis 18.12.2019

vairāk neko sliktu nepateica? piemēram, ka Jūs pati vainīga pie savām muguras problēmām?

⛔️ 18.12.2019

Tā salvete nokalpotu vēl nedēļu, citiem 100 pacientiem. Slimnīcas budžeta grāvēja!

T Tamāra Bisniece 30.01.2020

Šodien biju vizītē pie dr.Gibnera.Iepriekš izlasīju šis atsauksmes un baidījos iet .

Tagad gribu padalīties.dr.Gibners izskatīja līdzi paņemtos izmeklējumus .pajautāja par problēmu .izmeklēja un pēc tam meklēja risinājumu.Tas viss notika ļoti korekti un ieinteresēti.Ja kādam vajag parunāties par dzīvi tad jāiet pie psihologa izrunāties.Tagad man jāizpilda mājas darbi un došos atkal pie dr.Gibnera.
Paldies.
2020.01.30. T.Bisniece

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes