Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca - Serviss

Labrīt, jāsaka tā, ļoti nepatīkami, ka iztaisa operāciju, izraksta zāles pret sāpēm no kuram rodas bezmiegs, rādās infekcija, iztīrīja ok, bet kad stāsta ka ir sāpes nakti neguļ, netiek izsti no daktera uzklausīts, pat neinteresējas kpe kur sāp no ka, bet turpinām izrakstīt tas pašas zāles no kuram nevar gulēt, tad kāda vella pēc tādas raksta, lai mēnesi mocītos, meklēt alternatīvu, nedzert, bet ibustar un zaļu telas miegam, lai nerastos cotas slimības no bezmiega, kau ibustar nav ilgstošai ārstēšanai, toties var kaut cik pagulwt, līdz 4 s nakti neo sāpēm mosties augša un pārējo laiku negulēt, kur problēma, teipi, pretsāpju, tā lai var nakti būt miega stāvokli, tāda sajuta ka maksa tā ārste, ausvices variants.

30.03.2023

V vitols 30.03.2023

Jums,kā pacientam ir izvēles tiesības,kur saņemt medicīnisko pakalpojumu,ja jums nepatīk ,tad jūs varat meklēt medicīnisko palīdzību citur.