www.sudzibas.lv Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca Pasīvā agresivitāte, klaja necieņa

Traumatoloģijas un Ortopēdijas Slimnīca - Rolands Gibners - Pasīvā agresivitāte, klaja necieņa

Ir jūtams, ka šis cilvēks sevi pielīdzina Dievam zemes virsū un visus pārējos uzskata par mēsliem, kuros viņam ir nepalaimējies iekāpt.
Teorētiski, tas varētu būt izskaidrojams ar viņa augsto kompetenci. Taču nezinu vai tāda viņam piemīt, jo no pirmās reizes nebija novērojama un otro reizi noteikti pie viņa neiešu.
Neatkarīgi no tā, cik Gibners ir labs kā ārsts, man nav saprotams, kā dakteris, kas klaji nicina savus pacientus, var vispār kādam palīdzēt.

Varu tikai ieteikt šim cilvēkam atrast iemeslu, kas ir saindējis viņa garu un vispirms izlīgt pašam ar sevi un savu pagātni.

C Cietušais 16.10.2018

Piekrītu vērtējumam. Augstprātīgs. Pacientus nicinošs.

A Armins Argalis 23.11.2018

Prasīgs,pragmatisks-JĀ!vARU TIEKT TIKAI TO LABĀKO-PROFESINĀLIS AR LAILO BURTU.

J Jana Motmillere 16.03.2020
Rupja uzvedība

Rupja un netaktiska izturēšanās. Par 50€ audzināja, apšaubīja citu ārstu kompetenci, apšaubīja manas atbildes. Uzvedās kā uzpūtīgs tītars. Šim ārstam patīk pazemot, ņirgāties par pacientiem.

I Iveta Zviedre 20.05.2020

Arī 2020.gadā nekas šķiet nav mainījies. Biju vizītē Biķernieku poliklīnikā.
Augstprātīga, necienīga izturēšanās. Pilnīga neklausīšanās pacientā un pat balss pacelšana. Sarunas laikā vienīgais acu kontakts bija brīdī,kad man tika paziņots, ka lai sēžu un atbildu uz jautājumiem. Magnētiskā rezonanse jau bija uztaisīta, tāpeč bija nepieciešama konsultācija, ko tālāk darīt ar radušos situāciju. Uz šo dakteris atbildēja, ka mūsdienās visi domā, ka ar tehnoloģijām var visu un ka tas ir vienīgais, ko jautā, bet esot vēl citas lietas, kas jāuzzina. Piekritu, domāju, ka tālāk varēšu savu stāstu izstāstīt, bet nekā - netiku uzklausīta vispār. Ļoti nepatīkama vīzīte. Paziņojums, ka "pati mērķtiecīgi esmu gājusi uz diagnozi" pielika punktu. Skaidrs, ka mēs paši esam vainīgi pie savām diagnozēm, bet tā laikam ir lieta, ko paši arī apzināmies un neejam pie ārsta, lai vēlreiz to pārmetošā balsī dzirdētu. Diemžēl arī ārstēšanās metode tika piedāvāta tikai viena - radikāla, operācija. Jautājumi, kas tika uzdoti bija tik virspusīgi, nemaz netiku uzklausīta par lietām, kuras vēlējos pastāstīt un, iespējams, izskaidrot diagnozes iemeslus vai uzzināt precīzāk cēloņus. "Izģerbieties līdz apakšveļai, tur pakariet drēbes" - telpā, kurā sēž arī māsiņa/asistente nav ne aizslietņa, nemazākā privatuma - tu ģērbies nost turpat kur sēdi un tad izpildi īsās komandas. Brr...
No kabineta izgāju asarās, protams, arī dēļ paziņojuma par operāciju, bet lielākoties dēļ iekšējā pazemojuma. Manuprāt, ļoti viegli un labi atrodou kontaktu ar cilvēkiem, bet šis bija laikam pāri manām spējām. Ticu, ka ārsts ir profesionāls, bet tas viņam nedod tiesības šādi izturēties. Pakalpojuma cena ne vairāk ne mazāk kā 50 EUR.

K Klima 25.03.2021

Man nebūtu žel 50 evro, es viņu smuki “ pasūtītu “ un aizietu prom!😁 Ko viņš no sevīm iedomāties...? Es šobrīd arī mekleju labu ārstu vertebrologu,pie viņa neiešu noteikti, ļoti sliktas atsauksmes.