www.sudzibas.lv Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca Pasīvā agresivitāte, klaja necieņa

Traumatoloģijas un Ortopēdijas Slimnīca - Rolands Gibners - Pasīvā agresivitāte, klaja necieņa

Ir jūtams, ka šis cilvēks sevi pielīdzina Dievam zemes virsū un visus pārējos uzskata par mēsliem, kuros viņam ir nepalaimējies iekāpt.
Teorētiski, tas varētu būt izskaidrojams ar viņa augsto kompetenci. Taču nezinu vai tāda viņam piemīt, jo no pirmās reizes nebija novērojama un otro reizi noteikti pie viņa neiešu.
Neatkarīgi no tā, cik Gibners ir labs kā ārsts, man nav saprotams, kā dakteris, kas klaji nicina savus pacientus, var vispār kādam palīdzēt.

Varu tikai ieteikt šim cilvēkam atrast iemeslu, kas ir saindējis viņa garu un vispirms izlīgt pašam ar sevi un savu pagātni.

Ci Cietušais 16.10.2018

Piekrītu vērtējumam. Augstprātīgs. Pacientus nicinošs.

Ar Armins Argalis 23.11.2018

Prasīgs,pragmatisks-JĀ!vARU TIEKT TIKAI TO LABĀKO-PROFESINĀLIS AR LAILO BURTU.