Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca - Cilvēka nicināšana

Dakteris rolands gibners? Noteikti nē! Biju vizītē sakarā ar ilgstošām sāpēm mugurā, ļoti ilgi gaidīju pierakstu, samaksāju 50,00 euro, kas sastādā trešo daļu no manas pensijas un ko es saņēmu pretī? Tik rupju un nicinošu attieksmi, ka gribas aizmirst šo vizīti, kā murgu. Novest līdz asarām un gaidīt, ka pēc tam paciente mierīgi izstāstīs par savām sāpēm? Par kontakta dibināšanas mēģinājumu starp ārstu un pacientu nebija ne runas. Nekad un neviens iepiekš ar mani nerunāja tik rupji! Paldies dievam, ka man pagaidām operācija nav nepiecišama, bet, ja arī būtu, es nekad atkārtoti negrieztos pie šāda "daktera". Izskatās, ka viņam pašam ir nepieciešama palīdzība. Latvijā ir labi psihiatri, palīdzēs noteikti!

11.09.2020

E

K kosrem 11.09.2020

Ir dzirdēts un arī lasīts. Reiz arī man nācās būt pie viņa vizītē. Cik gudrs iegāju, tik gudrs arī iznācu. Man neesot nekādas vainas.
Pie cita ārsta konstatēja diska trūci.
Žēl, ka ir tādi ārsti, kas tikai skaitās tādi. Viens no tādiem ir arī Jānis Alksnis. Man bija problēmas ar vēderu. Pēc viņa veiktā un slēdziena, man atlicis maz ko dzīvot. Līdzekļi bija un neticēdams slēdzienam izgāju golgātas ceļu pie cita speciālista. Nebija man nekā no iepriekš minētā, un dzīvošu vēl ilgi!