Sergeja Hobotova Traumatoloģijas Un Ortopēdijas Klīnika, Sia - Šausmīgi apietas ar slimnieku

Pie šī ārsta tēvu nosūtīja invaliditātes pārbaudei. Tēvam ir 63 gadi, ļoti vājš un pats par sevi nevar parūpēties. Viņam kreisā roka ir salikta no jauna pleca daļa, labā roka arī ar defektiem un gandrīz nelietojama, gūzās sadragātas pēc tam kad auto notrieca un ārsti atteicās veikt jebkādas diagnozes. Pats Sergejs Hobotovs uzreiz lika tēvam sēsties uz galda. Bez jautājumiem, sagrāba viņu aiz vienas kājas, gandrīz nolidinot tēvu no sava izmeklējumu galda, pārsvieda viņa kāju uz otro pusi un no galvas nosauca leņkus. To pašu veica ar kreiso kāju. Tēvs cietās no sāpēm. Kad pienāca laiks pārbaudīt pēdas un kāju garumu, psihoja uz tēva par to ka viņam jau no traumas viena kāja bija īsāka par otru. Tad lika saģērbties (ko spēja darīt tikai ar manu palīdzību) un noteica, ka vajadzēja veikt rehabilitāciju, lai dzīvojot tālak un nekas nav darāms vai vajadzīgs. Kad konfrontēju šo ārstu par brutālajām izdarībām, mums pateica, ka pretsāpju zāles palīdzes, un ka viņš ir privātprakses ārsts un šim neviens neko nevar pateikt.

R

Komentāri (7)

B Bez_vārds 16.02.2024

Vīrietis jau galīgi beigts 60 gados. Ārprāts. Pat vēl pensiju nav sagaidījis. Šausmas. Te palīdzēs tikai aprūpe mājās vai spec.aprūpes nams. Viņš taču nekādus nodokļus vairs nemaksā. Un uz tādu ir vieni vienīgi izdevumi. Nabaga ārsts. Šausmas.

T tainsīgatiesa 16.02.2024

kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds katru reizi ar vienu un to pašu, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

R reedleila 16.02.2024

Wow, nedod Dievinam tev būt "galīgi beigtam" vēl pirms vecuma pensijas. Laikam esi laimes kreklina dzimis. Diemzēl dzive gadas visadi, kad Citi cilveki par savu ricibu atbildibu neuznemas, ka piemeram sis arsts, tie kas vinu notrieca un aizbrauca Vai arsti un policija kas bez jebkadiem jautajumiem sutija uz majam prom no slimnicas kad vins piecelas. Laikam vecaku tev nav, un nedz ari vec vecaku. Cik labi Tev tadam gudriniekam. Kādus nodoklus maksā tu? Gribesi redzet ka tu, lielais gudrinieks, nomaksajot savus nodoklus izdzivosi ar savu 300€ pensiju menesi kad Zales maksa vien 100€ un Kur nu vel parejas izmaksas. Cik gudri runa. Paga, vecums radis savu. Varbut uzaicini arstu uz kafiju, jums kopiga valoda. 👍

not a Karen 16.02.2024

Cik tad tu Bez_vārds maksā nodokļos, ja viau laiku meklē darbu?
Pareizi dara, ka nekur tādu ciniķi neņem.
Tu taču vispār nevari strādāt ar cilvēkiem, kur nu vēl bērniem, sievietēm vai invalīdiem..

T tainsīgatiesa 16.02.2024

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

Tev nekas nepienākas no medicīnas, jo viss ir ziedots urka-fureram kolumbijas atkarības sekmēšanai

B barmaleikin 17.02.2024

Да-да, деньги нужны Зеленскому на кокаин...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes