www.sudzibas.lv Trauksmes Sirēnu signāls(nevar dzirdēt, pārak kluss) Trauksmes sirēnu signāls (nevar dzirdēt, pārak kluss)

Trauksmes Sirēnu signāls(nevar dzirdēt, pārak kluss) - Trauksmes sirēnu signāls (nevar dzirdēt, pārak kluss)

Labdien. Trauksmes signāls, sirēnas, jau kuro reizi ir pārāk klusas, ko attiecīgie, atbildīgie cilvēki par šo ir izdarījuši? Atceros vecās trauksmes sirēnas varēja mierīgi dzirdēt aiz aizvērtiem logiem, plastikāta, gan koka, tagad tik klusi skan, ka nevar dzirdēt vispār, vai arī knapi, ļoti klusu.

Piemēram es gulēju un man likās ka kaimiņi kaut kur ar fleksi strādā, vai ārā sētnieks lapas pūš ar lapu pūtēju, bet ārā sniegs taču... Ļoti klusu, jau kuro reizi skan, pagājušajā gadā arī testējāt, ļoti klusu, tik klusu... Vajadzētu 3x skaļāk, ja ne vairāk, tā lai aiz aizvērtiem logiem dzird...

Arī dzan nav jābrīdina tajā dienā no rīta, jeb šodien no rīta kā jūs brīdinājāt, informējāt, kad notiks pārbaude trauksmes sirēnām, vajadzētu brīdināt dienu iepriekšs. Un varētu arī pārbaudīt, vai darbojas sms (SMS) signāla brīdinājums arī uz mobilajiem telefoniem cilvēkiem, ne tikai Izraēlas pilsoņiem.. Uztaisāt skaļāk trauksmes, brīdinājuma signālu, sirēnas, gadus iepriekš bija ideāls skaļums, ka varēja dzirdēt aiz aizvērtiem logiem un saprast ka tā ir sirēna, nevis lapu pūtējs, vai kaimiņi remontu veic...

Papildināts cilveksbez5g 28.11.2023

Ne tikai aiz aizvērtiem logiem nevar dzirdēt, trauksmes, brīdinājuma signāla, sirēnas, padomājiet par tiem cilvēkiem kuriem ir dzirdes problemas, vai dzirdes aparāti. Kā arī vajadzētu pārbaudīt, katrā šādā sirēnu pārbaudē SMS paziņojumus, kopā ar visām šīm pārbaudēm.

Komentāri (3)

C cilveksbez5g 28.11.2023

Jākaunās būtu attiecīgajām instancēm, arī kāpēc nav neikta un neveic iedzīvotāju aptauju par to vai sirēnas ir pietiekami skaļas. Jauku dienu.

T Tevnebuszagt420 28.11.2023

"Piemēram es gulēju un man likās ka kaimiņi kaut kur ar fleksi strādā, vai ārā sētnieks lapas pūš ar lapu pūtēju, bet ārā sniegs taču"

Tātad sirēna ir pietiekami skaļa, lai pamodinātu tevi.
Brīdinājumi internetā bija dienu iepriekš, bet Tu laikam gribēji, lai kāds personīgi ierodas pie Tevis vizītē ar šo paziņojumu.

Man nav skaidrs kā rodas un kurš ir izaudzinājis šitādus intelektuālos dārzeņus.

Velvetpopstar 28.11.2023

Pie mums arī varēja ļoti labi dzirdēt, es domāju Jumsnur vajadzīgs jauns dzirdes aparāts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes