TRansports24 OU/TRansports24 Latvia SIA - Viss kārtībā!

TRansports24 ir starptautisks uzņēmums ar pārstāvniecībām Igaunijā un Latvijā. Uzņēmumā ir izstrādāta un ieviesta kvalitātes sistēma, kas garantē nevainojamu pakalpojumu sniegšanu klientiem, rūpīgu materiālu/resursu izvēli darba veikšanas procesos. Neskaitāmas klientu/sadarbības partneru un kvalitātes vērtētāju atsauksmes ir pierādījums kvalitatīvi paveiktam darbam un profesionālai personāla vadības politikai.

TRansports24 tiek cienīts ikviens darbinieks, gan administratīvais, gan tiešā darba veicējs, gan katrs sadarbības partneris, kas uzņēmumam sniedz pakalpojumus. Tie, kas savu darbu veic godprātīgi un centīgi, vienmēr tiek novērtēti, atbalstīti un pienācīgi atalgoti, turpretim tie, kas NEPROFESIONĀLI un PAVIRŠI izturas pret saviem tiešajiem pienākumiem, tiek no darba atbrīvoti.
Diemžēl atsevišķi bijušie darbinieki, kuriem neizdevās savas profesionālās spējas apliecināt ar atbilstošu rezultātu ir iegrimuši apmelošanā, un nespēj pārdzīvot darba vietas zaudēšanu.

Vēlamies arī vērst uzmanību, ka Latvijas normatīvie akti paredz iespēju vērsties tiesā par nepatiesas informācijas izplatīšanu, goda un cieņas aizskaršanu!

Jebkuru neskaidrību gadījumā aicinām atklāti (nevis anonīmi) sazināties ar administrāciju pa tālruni +371 66100124 vai e-pastu [slēpt]@transports24.lv

K