www.sudzibas.lv Transports arī naktī Transports arī naktī

Transports arī naktī - Transports arī naktī

Sveiki! Domāju, ka patiktos katram Rīgas Satiksmes aktīvajam klientam, ja sabiedriskais transports uz spožākajiem (apdzīvotākajiem) rajoniem kursētu arī naktī, kādas 2 reizes stundā. Domāju, ka tas būtu ļoti labi. Kur autobuss, kur trolejbuss, bet pasažieru noteikti ka būtu un cilvēkiem būtu ērtāk un izdevīgāk. :) Protams vadītājiem ar piemaksu, vai vakarmaiņu!
Tas atvieglotu daudzu dzīves un protams lielāki ieņēmumi:)
Cilvēki uzreiz būtu laimīgāki :)

S Saltknife 14.08.2010

kaapeec tu neej straadaat uz riigas satiksmi? ir tachu skaidri redzams, ka, saliidzinaajumaa ar tavu intelektu, tur ar plaanoshanu nodarbojas gariigi atpalikushi peertikji! peertikji, kas nespeej saredzeet sho milzu peljnju, kas nosegs gan visu shoferu dubulto algu (par virsstundaam), gan benziina, gan trasporta liidzeklju uztureeshanas izmaksas! un tas, ka jau briivdienu dienaas autobusi 3x stundaa kursee pustukshi, nav svariigi, jo iistie naudas maisu bari noteikti grib braukaaties tieshi naktiis, jo iipashi darba dienaas!

/s

S sahs 22.04.2016

Sia hegelmann transports. Problemas ar naudas izmaksam. Neiesakam pat iet uz parrunam.

E EXTIN 28.05.2016

Sia Hegelmann Transporte neiesaku nevienam iet tur strādāt par tālbracēju . Cieniet savu laiku un nervus . Mistiskas naudas problēmas .