Transporta un Sakaru Institūts - Krievu augstkola

TSI piedāvā studijas latviešu un angļu valodā. Skan skaiti, bet! Realitātē pasniedzēji ir krievi, ir pat cilvēki no Krievijas. Visur sarunas krievu valodā, lekcijām jābūt latviešu vai angļu, bet valodas zināšanas līmenis ir tik zems, ka to vienkārši nevar nosaukt par kvalitatīvu izglītību un par izglītību vispār.
Ja ir vēlme maksāt un laist asins no ausīm, tad welcome to tsi - tā ir rakstīts mājas lapā.
Welcome to russian hell!

07.02.2024

A Acelus 07.02.2024

Kas nu ir partneros.. pa labi!

A Acelus 07.02.2024

Kas nu ir partneros!

F Filipoks 09.02.2024

atveriet lursoftu un ieguglejiet transporta un sakaru instituta realu labuma guveju, redzesiet no kurienes ir ''saknes" un jautajumu nebus

A anse22 08.02.2024

Te es piekritišu Barmaleikinam, ja kaut kas kadam nepatik ir daudz citas vietas kur macities, ja esat nacists tad uz tvaiku ielu tur brivi kabineti daudz...

P Palīgs neskaidrajiem 08.02.2024

Kur konkrēti jūs saskatat nacismu?

O oIo 08.02.2024

Klau, kokvilnas produkt, cilvēks raksta, ka tā vietā , lai lekcijas klausītos saprotamā latviešu vai angļu valodā , kā to reklamē pati skola, tās tiek pasniegtas cilvēkam nesaprotamā valodā. Tikpat labi krievu valodas vietā tā varēja būt spāņu valoda. Sūdzības būtību tas nemainītu. Savu "nacismu" šoreiz drīkst iespraust savā pakaļā. Nākamreiz , pirms kārtējo reizi pieminēt šo terminu nevietā, noskaidro, ko tas patiesībā nozīmē.

A Acelus 08.02.2024

Pakalpojums neatbilst aprakstam. Līgumam. Nedomāju ka jums patiktu ja jūs cerējāt dabūt kvalitatīvu izglītību un pieredzi.

Bija cerības, vairāk nav

F Filipoks 09.02.2024

ir mums normala izglitiba, tikai ne tsi

A anse22 08.02.2024

Konkreti tev man nav nekas japaskaidro, sudziba vis ir uzrakstits, neproti lasit, čemodans roka un uz skolu macities!

pārlasiet

P Palīgs neskaidrajiem 08.02.2024

Sūdzībā rakstīts ka mācībām jānotiek latviešu un angļu valodā. Reāli cilvēks saka ka sarunas notiek krieviski. Lasīt māku un tas ir tas ko izlasu. Kur konkrēti ir nacisms?

A Acelus 08.02.2024

Uzņemšanas nodaļā viss ir skaisti - stāsti, solījumi. Pēc tam skarba realitāte. Esmu vīlies un neiesaku TSI nevienam.

Andris Sa 08.02.2024

TSI ir visslābākā vieta kur mācīties, bet tiem kam ir galvenais latviešu valoda - lai iet citur ja kaut kas nepatīk, krievu valoda bija ir un būs mūsu apkārtne :) Valoda tas ir svarīgākais informācijas pārsūtīšanas un uzglabāšanas līdzeklis, nevis kaut kas politisks...

O oIo 08.02.2024

Tu , vaļenk, vispār sūdzību saprati? Tu vēl uzraksti, ka tiem, kuri neprot krievu valodu, tā ir obligāti jāapgūst.

A Acelus 08.02.2024

Runa nav par politiku un valodu, biju šokēts, kad sastapos ar mācībām "latviešu valodā". Maldinoša informācija. Uzvārdus nesaukšu, bet tas nebija viens skolotājs. Nu pat ne divi.. plusā servisi, kur TSI mēģina kasīt naudu par visu.

A Acelus 09.02.2024

Jums noteikti ir problēmas..

F Filipoks 09.02.2024

Nevareju paiet garam un notureties. Atteiksme pret studentiem ir briesmiga. Nav skandala - nav risinajuma. Vadibai vienalga, lai tikai naudu maksa.
Studijas ir novecojusas, nav aktualas informacijas, pasniedzeji ir gados, nezin nekadus jaunumus, neseko lidz. Dazi sudzas ka viniem maksa loti maz, tipa ko jus gribat.
Tehniskais ekipejums novecoja padsmit gadus atpakal.
Studijas TSI man nepatika, pargaju uz citu iestadi. Atteiksme cita, tur tu esi cilveks, TSI tu esi pedejais rinda un vel vajag pateikt paldies ka ar tevi parunaja.

U user12345 25.02.2024

Es kā pašreizējais students apstiprinu. Mācības angļu valodā neatbilst izglītības standartiem. Šī iemesla dēļ mācību materiāla izpratne kļūst daudz sarežģītāka, un tu esi spiests pats to izdomāt, pat viselementārākās lietas, jo lekciju laikā tu vienkārši nesaprati teikto.