Transporta un Sakaru Institūts

Atbilde "nelaimīgajam studentam". Pēc tava teksta izlasīšanas secinājums ir tikai viens-ja nepatīk, tad lasies prom atpakaļ uz savu moderno valodu fakultāti, laikam jau nevarēji tur pavilkt.. un izskatās arī, ka TSI tev ir pārāk ciets rieksts - 10 parādi!!! Es tev varu garantēt, ka institūtu tu nekādā gadījumā nepabeigsi, jo īpaši ar tādu attieksmi! Welcome to real life! Visiem papīriem vienmēr jābūt kārtībā, un interesanti kā tu pierādīsi, ka vajag atbrīvojumu no angļu valodas, mutiski? Vai ar kaut kaadu papīrīti, kuru uzdrukājusi kaut kāda LU sekretārīte, kura uzrakstīs, ko vien lūgsi, ja vien mācēsi palūgt! Es pati strādāju uzņemšanas komisijā 2 gadus, tikai Ekonomikas un Vadībzinību fakultātē, un lieliski zinu, kādi "gudri" reflektanti mēdz ierasties..Pati šogad beigšu LU vadībniekus un iešu maģistratūrā TSI, jo tur ir kolosāla gaisotne starp studentiem, dažādi pasākumi, arī apmācība nopietnāka nekā LU!!! Turklāt A. Barancevs lieliski veic savu darbu, un ja viņam darba pienākumos ir noteikts, ka studentam jābūt tādiem un tādiem dokumentiem, tad tā ir jābūt, ne jau viņš pats izdomā, vai tev tas nav ienācis prātā? Es, protams, nebrīnīshos, ja tu līdz šī semestra beigām būsi atskaitīt, tā, ka ja gribi kaut kādu "haļavu", izvēlies kādu citu mācību iestādi, izvēles iespējas ir plašas un tevi jau nu te neviens netur! Runājot par programmu-katram izglītotam cilvēkam ar augstāko izglītību jābūt plašam zināšanu lokam visās sfērās, nebūs jau tev plika programmēšana, daudzās augstskolās pirmos gadus vispār tiek apgūti tikai vispārīgie kursi, un pēdējos gados-specializācija konkrētā jomā, ja tu to vēl nezini?

N n 15.07.2004

chushj sobachja. tsi xuze chem totze LU i RTU. no luchshe vsex ostaljnix.

A asd 19.03.2006

pisec 4to vi tut razvonjalisj? normalnije studenti u4atsa na 4:)

K Katerina 24.12.2007

S takim bezotvetstvennim otno6enijem i v LU, i v TSI, i v RSEBAA, i v RTU.... vezde trudno budet. I viskazivanija ostanutsa takimi ze. Plohoj tancor :>>>>>>

Z zane 29.05.2008

varētu sīkāk paskaidrot "kolosāla gaisotne starp studentiem, dažādi pasākumi"?! Kādi vēl pasākumi, pie tam latviešu cilvēkiem!!!??? divu gadu laikā ir bijušas kaut kādas 2 disenes laroccā (vnk tsi studenti vareja iegādāties biletes ar atlaidi) un cik noprotu no afišām šaha sacensībās. Vairāk nekā! Kāda vēl gaisotne starp studentiem, vairāk par savu kursu nevienu nepazīstu un nezinu.

K kazinja 03.10.2008

Drausmīga skola. Sākumā domāju, ka es viena dīvaina un nespēju tur mācīties, bet pēc sarunām ar citiem šīs augstskolas studentiem sapratu, ka tā nav. Saprotu, ka vajag gatavot zinošus speciālistus, bet ne jau tā kā to dara viņi. Un jā- viskolosālākais bija disenes larōkā, pēc tā var spriest kāds kontingents tur mācās, tā kā teicu ardievas šai jaukajai iestādei un veiksmīgi mācos citur, kur nav tik pašapmierīnāti un iedomīgi pasniedzēji.