www.sudzibas.lv Transintar Viss sliktakais serviss

Transitstars Paku parvadajumi - Viss sliktakais serviss

Noligam Transitstars kompāniju: Dublina - Riga. Bija jāved mantas un kaķis. Negrib celt klausuli kad viņiem zvana. Mantas solīja atvest vēlu vakara, atveda 6 no rīta. Viss putekļains un saskrambāts, ta it ka viņas būtu pa lauku cēliem vilktas. Plusa beigas kad deva somas, deva vienu pilnigi svessu, teica ka mūsējā... Kaķi ar to reizi neatveda, pazaudēja. Soļa atvest ar nākamo reizi. Lai uzzinātu ka kaķim viss ir kartība, vīrs zvanīja vēsmai silovai. Uz telefonu atkal negribēja atbildēt. Tā mans kaķis kipa jau 2 dienas esot pazudis. Kad devām kaķi pieteicam, ka loti bailīga. Lai logus aiztaisa. Ta ka, ja gribat savas mantas un dzīvniekus atpakaļ viena gabala un vispār saņemt un redzēt... Iesaku jums pašiem sastādīt kādu līgumu un nedot pilnu naudas summu, lai viņiem rodas kāda atbildības sajuta. Citādi sanāks ka mums. Pirms tam paziņas sūtīja, pasi mazu paku bijām sūtījusi. Viss bija labi. Un te kur 130 kg un kaķis, galīgi pievīla.