www.sudzibas.lv TransferGo Slikts serviss

Transfergo - Slikts serviss

Velētos veikt sūdzības par transfergo kompāniju !No sākumā man patika ši kompānija , un ka veica savu darbus pienākumus . Bet līdz brīdim ,ka sūtījusi viņiem naudu un ka viņi sola Ātrumu
Garantēta nākamās darba dienas piegāde. Man nācās gaidīt divas dienas un ka viņi nepabrīdināja. Ka nav pildījusi savus darbus pienākumus .Ka vairāk reizes pa šo gadījumu bija ar viņiem jāstrīdas ! Es neprasu viņu naudu , bet savu naudu ko es uzticēju viņiem un biju rēķinājusies ka saņemšu tajā laika ka viņi solījusi ,bet diemžēl neesmu saņēmusi. Un ka tas iespējams ka cita persona ieskaita uz 1 dienu vēlāk ,bet saņem ātrāk neka kad es bijusi sūtījusi naudu uz dienu ātrāk . Tā tas nozīme tik to ka viņi nepilda savus darba pienākumus ,un ka es nevaru uzticēt šai kompānijai naudu savu un rēķināties uz viņiem solījumiem !

Atbilde no TransferGo Support Pārstāvja atbilde 07.03.2016

Sveiki, signen!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ir reti gadījumi, kad mūsu banka sastopas ar tehniskām ķibelēm, kas ietekmē naudas piegādes laiku.

Mēs vienmēr cenšamies naudu saņēmējiem izsūtīt pēc iespējas ātrāk, taču dažkārt rodas apstākļi, kurus ietekmēt nav mūsu spēkos kā tas atgadījās pagājušajā nedēļā.

Mēs darām visu, lai šādas situācijas neatkārtotos.

Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ar sveicieniem,
TransferGo komanda

A anule 05.03.2016

Es pilnīgi tev piekrītu. Nezinu kas ar viņiem ir notiekas, jo pēdējā laikā nauda tiek izsūtīta pēc divām dienām. Ja agrāk bija ļoti ātri, tagad nē. Laikam nav izdevīgi dažus maksājumus sūtīt, nogaida kad būs vairāki maksājumi tad arī sūta. Es vienā dienā sūtīju uz 4 kompānijām naudu, katrai kompānijai bija cita banka. Kas bija Nordea bank, to nosūtīja pēc dažām stundām, bet pārējos maksājumus tikai pēc divām dienām.

P protransfer 11.07.2016

Tas pats, sola parskaiti naudu nakoshaja diena, bet jagaida ir vismaz divas dienas! Suds ne serviss! iesaku labak www.transferwise.com