www.sudzibas.lv Transcom Neuzticieties šai firmai!

Transcom - Neuzticieties šai firmai!

Biju februārī šogad uz darba interviju. Solīja paziņot divu nedēļu laikā, bet tā arī nav atsūtījuši atteikuma vēstuli! Nekad neuzticieties firmām, kas šādi rīkojas - tie NAV nopietni iespējamie darba devēji!

A Aizgāju 25.10.2009

Pilnībā piekrītu iepriekš teiktajam. Man arī bija tā nelaime pastrādāt tur kādu laiku - līgumā minēto atalgojumu neizmaksā, jo, izrādās, ka vadība ir uzrakstījusi slepenu rīkojumu, kur atalgojums ir noteikts 3x mazāks nekā līgumā, un par to, protams, darbinieks netiek informēts. Strādājot vairāk nekā pilnu slodzi, šajā uzņēmumā nav iespējams nopelnīt pat valstī noteikto minimālo algu, tāpēc uzņēmums "nāk pretī" un visžēlīgi tomēr minimālo algu izmaksā, lai cilvēkam, kurš ir nostrādājis kaut vai 200 stundas mēnesī, tomēr sanāktu uz rokas 130Ls. Kolosāls kantoris. Kā nedēļas nogale, tā darbiniekiem tiek lūgts nākt uz darbu strādāt virsstundas, par to solot dažādus bonusus, kuri, lieki pieminēt, izmaksāti netiek - un, kā smējās vecie darbinieki, tādiem solījumiem taču nevajag ticēt. Jā, ir tomēr naivi cilvēki, kas tic, ka tiks izmaksāta līgumā minētā alga un solītie bonusi, bet šajā uzņēmumā tā nenotiek. Neiesaku nevienam iet uz šejieni strādāt, jo, lai gan es arī biju bezizejas situācijā un šķita, ka labāk kaut kāda nauda, nekā vispār nekāda, tomēr ļoti nācās nožēlot, ka vispār ielaidos ar viņiem. No darbinieka izspiedīs pēdējo sulu, bet nemaksās lielāku algu kā minimālo, lai vai cik daudz būtu nostrādāts un izdarīts. Plus vēl nesakārtotība, ka trūkst darba vietu, katru rītu jāmeklē, kur drīkst sēdēt, jo visur aizņemts un jāskraida no viena datora pie otra, kavējot darbu. Par vadības attieksmi neizteikšos, jo viss būtu pieciešams, ja vien alga tiktu izmaksāta tāda, kā noteikta līgumā, nevis mistiskā rīkojumā, kas tiek glabāts atvilktnē un ar kuru neuzskata par vajadzīgu iepazīstināt darbinieku, lai paziņotu, ka viņam alga būs 3x mazāka, nekā stāstīts pārrunās, apmācību laikā un pirmajās darba nedēļās. Totālākie krāpnieki.

K kati 11.11.2009

Da uz eto kontorka takaja...oni podajut objavlenija, 4to im nuzni rabotniki, posilajew CV avtomatom otve4ajut, 4to kogda dlja vas najdetsja podxodjawaja vakansija mi soobwim...i tak mozno zdatj ve4no
a 4erez paru nedelj oni opjatj stavjatj objavlenie 4to nuzni rabotniki...
/vārds izdzēsts/

A A... 23.12.2009

Es gan nepiekrītu tiem, kam viss nepatīk.Strādāju te vairāk nekā gadu. Un mana alga visu laiku bija 350-370 ls par 160 stndām mēnesī!
Labi, jūlijā samazināja bonusus, bet alga palika mazāka tikai par 50ls. Par kādiem 130ls iet runa-man nav ne jausmas... Varbūt tu nevarēji kontrolēt savus sarunu garumus? vai visu laiku kāvēji uz darbu? Vai rupji runāji ar klientiem, ko? Es pati esmu apmierināta, ļoti labas attiecības gan ar kolēģiem, gan ar vadību...
Bet vienmēr var atrast tādu cilvēku, kuram nekas nekad nepatīk!!!

M Miervalis 19.02.2010

Pirmkārt, ko tur var nepiekrist, vai piekrist kādam ?:O
pirmām kārtām gāja runa par to, ka sola uzrakstīt atteikuma vēstuli, taču ne zvanu ne atteikumu nesaņem, tas ir cūcīgi!
Nevaru teikt kā tur ir strādāt, jo neesmu tur strādājis :)
Lieki ir tā ņirgāšanās un smiešanās, ka Transcom tiek strādāt visi, kas grib! Pimēram, kad biju es uz pārunam, skaidri un gaiši pateica, ka vajadzīgs ir tikai viens operators, bet uz pirmo kārtu bijām pieci! Loģiski ir tikai tas, ka vismaz 3jiem toč atsaka darbu:)

A Aizgāju 16.03.2010

Var jau būt, ka telemārketinga operatoriem tur algas ir virs 300, bet es biju datu apstrādes operators, un, cik zinu, tiem nabagiem, kas palika tur strādāt, tā arī pusgada laikā alga ne reizi nav pārsniegusi 130Ls - un tas, strādājot virsstundas, pa naktīm, ārpus savas maiņas darba laika. Darbu netiku kavējusi nevienu reizi, jo uzskatu, ka tas nav pieļaujami.

Z za242 22.05.2010

Cik esmu kadreiz stradājusi par telemārketinga operatori kādās trīs firmās, un tiešām kārtīgi rukājusi, varu teikt, ka šajā jomā nekad nekur nevarēs nopelnīt.Tāda ir tā darba specifika, nu nesanāks nekādi simti kaut uz pusēm raujies.

O OB 19.10.2010

Strādāju vairak, kā pus gadu, alga ne reizi nav bijusi zemāka par 300, vienmēr laicīgi izmaksā un attieksme no vadības ir pozitīva, vismaz pret telemārketa grupām. Piekrītu, ka vadībai ir lielāka interese pret grupām, kas nes peļņu uzņēmuma, tādēļ backofis paliek ēnā.

E es 20.10.2010

Es palasīju intereses pēc Jūsu komentārus un izdarīju tikai vienu secinājumu: negatīvus komentārus raksta vai nu tie, kas nav tikuši ( a kādam ir patīkamas sajūtas, ja nepieņem darbā? - loģiski - nē), vai nu tie, kas nostrādā ļoti maz - neieguldot neko darba procesā, nesaprotot specifiku un kvalitātes aspektus, kā arī vārda "darbs" nozīmi ; pozītīvus - kas tiešam apjedz, ko dzīvē vēlās, saprot, kā to var sasniegt, tiecas pēc pieredzes.
Protams, katrs vēlas pēc iespējas mazāk darīt un pēc iespējas vairāk saņemt (naudas zīmes), bet tas nestrādā, vismaz šeit.
Nostrādāju šajā uzņēmumā vairāk ka 4 gadus (tas bija kādu laiciņu atpakaļ), bijušas arī problēmas, daži sarežģījumi, ka jebkur citur, BET zinu sekojošo: 1. vadība vienmēr bija atbalstījusi manus panākumus, jo centos - biju attiecīgi novērtēta; 2. esmu ieguvusi neatkārtojamo pieredzi, ieskaitot Jūsu minēto disciplīnu. Īpaši neiedziļināšos, bet nākamiem darba devējiem vairāki jautājumi atkrīt automātiski, redzot manā CV - Transcom un nostrādāto gadu skaitu. 3. Pats galvenais - nomainot vēl dažus darbus pēc Transcom laikiem, esmu pakāpusies ļoti augstu, salīdzinoši ar sākumu. Transcom - tā ir vienreizēja pieredze ar visiem saviem "+" un "-", kas parāda īsto darba/biznesa vīdi, kur Jūs gūstāt tik nepieciešamas iemaņas un pieredzi, turpinot karjeras gaitu.
Runājot par strādājošiem tur cilvēkiem - mēs visi zinām, kas cilvēki mēdz būt dažādi. Viens patīk, cits - nē, tas ir tikai subjektīvs viedoklis. Transcomu vienmēr atceros ar lielāko prieku. L.Pigita - atbildīgs cilvēks, kas pilda savus pienākumu atbilstoši visiem noteikumiem, kas tiek prasīti no viņas, jā, viņa kādam var nepatikt, bet man liekas, kā negatīvas emocijas, tas ir katra cilvēka darīšana/nedarīšana. Un atceramies, kā vienmēr būs kāds neapmierinātais - neesam vienādi, vienādi audzināti, izglītoti, emocionāli stabili utt. Nosaucot te jebkādu citu uzņēmumu - arī atradīsies kāds neapmierinātais - tas fakts
Esmu priecīga, ka atceroties par Transcomu, prātā nāk tikai tas labākais. Laikām esmu laimīga, ka man tik ļoti paveicas, kā arī man visu izmaksāja, pie tam laicīgi. Esmu izņēmums? Jums visiem arī novēlu tikai tas labākas emocijas, un Jums atbilstošo darba dēvēju, kas apmierinās visas Jūsu prasības.
Tikai brīdināšu (pēc savas esošas pieredzes), pie esoša bezdarba līmeņa un pilnīgi neatbilstošo tām darba piedāvājumu, pavisam neliels darba devēju skaits sūtīs Jums atteikuma vēstules - tas aizņem laiku un nenes uzņēmumam peļņu. Piekrītu - tas nav labs tonis, bet tāda diemžēl ir situācija Latvijas tirgū un darba kultūrā.
Lai Jums veicās!
Un Transcomam turpmāko izaugsmi!

E Evi 15.11.2010

Nepiekrītu negatīvajiem komentāriem. Pati nesen sāku tur strādāt, nekādu negatīvu iespaidu pagaidām nav. Jā, darbs ir salīdzinoši grūts, taču kolēģi un arī vadība ir ļoti jauki. Tie, kas te kliedz, ka neko nevar nopelnīt, noteikti paši vainīgi. Taisīt kļūdas un saņemt lielu algu, protams, nevar, bet, ja strādā cītīgi, viss ir kārtībā.

A Anna 27.10.2011

Citēju: "Strādāju vairak, kā pus gadu, alga ne reizi nav bijusi zemāka par 300, "
Viedoklis: Nedomāju, ka 300Ls var saukt par normālu algu. Sorry, nev vērts strādāt par tādu naudu.

D diana 19.12.2011

darbs ir ok, pati strādaju, esmu apmierināta, nāk pretī gan ar grafika kārtošanu, jo neesmu no Rīgas, alga normāla. Mīļie cilvēki ir krīze Latvijas darba tirū, saņemt 250-300 ls ir nu ļoti labi šim brīdim.
ir cilvēki, kas strādā par pārdevējiem pa 14 stundām dienā un saņem 140 ls. Par ko jūs vispār runājat? Darbā, protams, nākas sabojāt sev nervus, bet tev pa to maksā. Pārstrādājies neesi, visas garantijas, slimības lapa vienmēr apmaksāta. Man prieks, ka esmu Transcom darbinieks :) man ir tikai labākās atsauksmes :)

E epip 01.10.2012

Biju uz darba pārrunām un mani pieņēma darbā, bet es atteicu. Pirmkārt, solītais atalgojums 1, 46 LS stundā + 50LS bonuss, ko var atņemt nevieš nekādu optimismu. Otrkārt, cilvēki, ko tur redzēju strādājot, izskatījās kā 2 diennnaktis negulējuši. Neradās man iespaids, ka tā ir darba vieta priekš manis.Transcom ir piemērots studentiem, kas vēlas studijas apvienot ar darbu.

D Darba meklētāja 29.08.2013

Mani pārsteidza, ka Transcom meklē darbiniekus gandrīz nepārtraukti. Tagad cv.lv ir publicēts jau 3 vai 4 Transcom darba sludinājums, ko esmu pamanījusi. Palasot atsauksmes te un tavsdarbs.lv, viss top skaidrāks. Tagad sēžu un domāju- vajag man tādu darbu vai nevajag- par 1.46Ls stundā? (vai algu tur joprojām ir tāda pati, kā te minēts?)
Būtiskākais- lasot atsauksmes- sapratu, kāda ir Transcom darba specifika.