www.sudzibas.lv Transcom Travel Interesanta situacija

Transcom Travel - Interesanta situacija

Sveiki, velejos ta teikt pasudzeties... Man stradat saja kompanija patiki, labi kolegi, un vadiba ar likas sakariga un izpalidziga...Bet kad pametu so kompaniju, jasaka laicigi nepabridinot, un neierodotos pedejas 2 dienas darba... Sanemot pedejo algu biju parsteigt, sapprotu ka no manas puses bija nesmuki ka neierados pedejas 2 dienas darba, bet vai tapec ta saucamos bomusus japielidzina 0, tad sanak ka viss tas ko labu tiku darijis visa menesa laika nav neka verts. Nu vismaz mana saprasana, var sodit nonemot bonusu par 2 dienu neierasanos darba, bet nejau tada apmera itka nebutu nekas darits visu menesi. Zel ka ta, pec sis situacijas sapratu ka vairs neatgriezisos saja kompanija nekad. P. S velu jums visu to labako.

I

S shshshshshshs 08.04.2015

NU A KO TAD TU GRIBEEJI, IDIOT???
VARBUT VISPAR VEL UZ DARBU VAREJI NEATVILKTIES VISU MENESI.
DIBILA.NEIESAKU NEVIENAM DARBA DEVEEJAM SITAADUS LOHUS PIENEMT DARBAA. LAI SEZ PIE MISENEEM.
1990 GADAA DZIMUSIE VISI IR DAUNI.

S shshshshshshs 08.04.2015

a jus man vot pasakiet kapec ir tik DAUDZ URODU, tiesi pec 1985 gada, bet jo ipasi 90 gadu sakumaa. kuriem tagad 20+.
teiksu taa, spasinieku, un izlaistu urodu paaudze. neko labu si paaudze nesasniegs dziivee, tas jau tgd redzams, jo ZOG, KRAAPJAS, MELO (24 H diennnaktii), NARKO, 99% IR ATRO KREDITU PACIENTI, SASMEREJUSIES SUUDOS LIDZ NEMANAI DEL SAVAS ALKATIBAS, STULBUMA, IEDOMIIBAS, DEBILITAATES UN NEATTISTIIBAS.
bet nekas pec 5-10 gadiniem sitos kretinus dziive buus kartiigi izjaajusi.
tad dziedaas citu dziesmu.

P Pozitīvā25 05.02.2016

Vēlos teikt, ka Transcomā esmu nostrādājusi ļoti daudzus gadus un kaut arī vairs tur nestrādāju, varu par uzņēmumu teikt tikai labus vārdus. Nekad neesmu sūdzējusies par šo uzņēmumu. Vadība nāk pretī, vienmēr palīdz un kolēģi ļoti atsaucīgi. Ja strādā pēc labākās sirdsapziņas, tad arī bonusu var labu nopelnīt. Alga vienmēt tiek laicīgi izmaksāta.

Par neierašanos darbā un bonusa anulēšanu, es ieņemu Transcom pusi. Tur ir ļoti svarīgi ievērot grafiku, lai darbinieki ierodas laicīgi darbā, jo darbinieki tiek ieplānoti pēc ieplānotā zvanu skaita. Ja kāds neierodas darbā, tad nepaceļ to noteikto zvan skaitu. Tāpēc ja darbinieks nierodas vispār darbā tad piekrītu, ka bonusa anulēšana ir labākais veids, kā sodīt darbinieku, lai citam arī neienāk prātā neatnākt uz darbu. Un ja jau aizej no darba, tad ar godu un atstrādā to kas jāatstrādā.
Kā saka: Dots devējam atdots.