Trans art serviss SIA - Slikts serviss

Šis serviss itkā remontē automātiskās kārbas!
Manam auto nomainīja hidromufti, pēc 7 mēnešiem mufte izbeidzās, vedot uz garantiju pateica, ka kārbā ir tosols un garantijas nav, mašīnu savācu lai pārbaudītu, kārbā tosolu nekonstatēju, kārbā ir nepareiza eļļa līdz ar to secinu, ka negrib veikt garantijas darbus!
Neiesaku!

Papildināts bodx 12.12.2017

Sīkāks apraksts: tātad hidromufta nomira vēl garantijas laikā, Man mehāniķi šajā servisā apgalvo, ka kārbā ir tosols, auto nostāvēja 3 mēnešus kamēr devu zaļo gaismu kaut ko labot! Nonācām pie secinājuma, ka uzliks jaunu lētu radiātoru(dēļ kura esot kārbā tosols) un atradīšot man lietotu, bet dzīvu hidromufti! kad auto savācu jau pirmajos kilomentros sapratu, ka nekas nav mainijies braukšanas ziņā, joprojām ir jūtams muftes defekts! atvedot auto uz citu servisu pats personīgi pārliecinājos, ka radiātors nav mainīts, kā arī mufta nav mainīta! nolejot kārbas eļļu konstatēju, ka kārbā ir ieliets ATF+4 eļļa, kura nav paredzēta šiem modeļiem, kā arī tosola klātbūtne nav manāma arī izmērot ķīmisko sastāvu ar speciālu iekārtu! Līdz ar to secinu, ka remonts nav veikts vispār un serviss izvairās no garantijas remonta!
Ļoti slikts serviss, melo un nepilda atrunātos darbus!

B

F frieman 14.01.2018

= ( ( (es aceros jūsu auto un problēmu=) ! Tosola tests bija pozitīvs un jums to parādija! Ka ari radiators tika nomainīts un vecais atdots, bet jūss pateicat ka vinjš jums nav vajadzīgs=) kā arī tika piedavats kārbas un muftas remonts jo ka kārbā tiek tosols - kārba iziet no ierindas, sāk atslāņoties frikcijas diski = ko arī jums skaidrojām! Tā kā garantijas lapā ir paredzēts - ja iziet no ierindas radiātors un tosols tiek kārbā diemzēl garantija netiek piemērota - par ko arī bijāt informēti! Tā kā jūs izvēlējāties letāko celju - nomainot muftu un radiātoru (neaiztiekot kārbu) - pasūtijums tika izpildīts pēc jūsu vēlmes!

B bodx 13.03.2018

Pilnīgas muļķības! Veco radiātoru Man neviens nepiedāvāja, uz doto brīdi ir samainīta hidromufte, ielieta eļļa ko paredz ražotājs, un kārba strādā absolūti nevainojami!
un kā gan Jūs varētu atcerēties Manu auto, ja pat netika fiksēti nekādi dati un nav neviena dokumenta! kā arī, kad gāju saņemt auto neviens pat nezināja kur teritorija atrodas Mans auto, kaut arī nosaucu visus datus par to!