trailto latvia - Bezsakars

Lieta tāda ka šajā te firmā ir kaut kāds bezpriģels.
Mana meitene tur strādā, sākumā vēl viss bij ciešami, jāstrādā no 8.00 līdz 20.00 alga vienreiz mēnesi 150 ls gadas vairak bet par 200 ls nemaz neceri kur nu vēl vairāk.
Diezgan bieži ir tādas dienas kad ir jāstrādā l īdz 22.00 ir bijis ari ta ka pat lidz 24.00 jāstrādā un kamēr vēl līdz mājām tiek jau pulkstens 01.00 naktī.Pusdienaslaiks ilgst pussmstundu, Tev taja pusstundā ir jāpaed,jaatpusas un jauzsmēķē ja vien tu smēķē, laiks pagaja? mudigi uz savu vietu un vergo tālāk.Tur loooooti bieži mainās darbinieki, atkārtoju ļoti bieži. Tādas dusmas uz tiem darba devējiem pilnīgi gribas aiziet uz turieni un likt viņiem pašiem pavergot. Man vienkārši trūkst vārdu.
VARU JUMS PATEIKT TIKAI VIENU - NESPERIET SAVU KĀJU TUR UN PADODIET ZIŅU TĀLĀK SEV TUVAJIEM, PAZIŅĀM UTT. TIKAI NEKLUSĒJIET SAVĀDĀK JŪS BŪSIET TIE KAS NOKLUSĒJA PAR TO KA VIŅI TAISNĀ CEĻĀ DODAS UZ ELLI.

T Tre 11.12.2013

nu, ja pat sūdzību nevar uzrakstīt tā, lai var saprast par kādu darbu vispār tiek sūdzēts (meitene mežā strādā? desu pārdod? grīdas mazgā par tiem 200 Ls 7 dienas nedēļā?), tad lielāka alga un labāks darbs diemžēl nespīd...