Toto Veterinārā Ambulance - Neprofesionalitāte

Parasti vedam savus mīlułus uz vet klīniku Terion, taču tajā dienā pierakstīties nebija iespējams un nolēmām aizvest uz toto slokas ielā, jo kakene kopš rīta nebija nokārtojusies. Tā nu daktere izčamdīja, uztaisīja rentgenu (bez tā baltā pulvera, ko parasti ievada dzīvniekā, lai noteiktu vai kāds priekšmets atrodas orgānos) , sastāstīja šausmu stāstus, ka kaut kas ir tievajā zarnā, diezvai bez operācijas iztikt. Iedeva škidrumu (vazelīnu) , ko vadīt. Teica, ja nenokārtojas 24h laikā, tad taisam operāciju un smejoties piebilst “pie viena izsterelizēsim! ”. Protams, 24h laikā kakis nav nokārtojies un izskatās pavisam savārdzis. Ilgi domājam, vest operēt vai dot iespēju apskatīt citam ārstam. Tā nu aizvedām uz mūsu iemīłoto terion auru ielā, dabūjām vēl rentgenu no toto. Tur atstājām uz izmeklēšanu kādas 4h. Satraukusies biju ne pa jokam, ja nu vajadzēja pa taisno pie toto operēt, jo katra minūte svarīga, taču viss uztraukums atmaksājās. Kakenei izrādās neliels urīncełu iekaisums, kur operācija nav nepieciešama un kāds vēl vispār sveškermenis zarniñā? Kā jau profesionālā klīnikā, tika veikta pilna izmeklēšana, tika veiktas analīzes un beigu beigās ko kakis izdara pēc normāla ārsta apmeklējuma? Atbraucot mājās - nokārtojās. Plus vēl daktere terion bija šokā, kā pēc tāda rentgena vispār var noteikt vai kaut kas kakim ir iekšā? Paldies iekšējai sirdsbalsij, ka tomēr devām otru iespēju izmeklēt citiem ārstiem. Citādāk, kakis tiktu uzškērsts bez iemesla un gala rezultātā ar iekaisušu urīncełu. Ārstu neprofisionalitāte vai alkatība uzpelnīties uz dzīvnieka veselības rēkina? Nevienam neiesaku šo klīniku! P. S. Mīlule sveika un vesela, atseviškš paldies terion dakterītei!