www.sudzibas.lv Torņkalna poliklīnika darbinieku neprofesionalitāte un nelaipnība

Torņkalna poliklīnika - darbinieku neprofesionalitāte un nelaipnība

Nekad agrāk neesmu sastapusies ar tik nelaipnu attieksmi kādu sastapu šajā poliklīnikā. Nesu nodot savas urīna analīzes, iegāju koridorā, kur jānodod nepieciešamās analīzes, mazliet apjukusi lūkojos apkārt, cerēdama sastapt kādu, kurš sniegtu ziņas, kur man jāatstāj savs urīna paraugs. Pēkšņi atskan rupja, nelaipna balss no kādas telpas: "Ko jūs gribat??" "Nolieciet tur!" Laikam iztraucēju no kādas svarīgas nodarbes (nekā nedarīšanas):D Un tā vietā, lai manos analīžu rezultātos mans vārds un uzvārds tiktu norādīts pareizi(jo to biju norādījusi uz analīžu konteinera) man vards tika pārveidots uz Hans Beinars, neskatoties uz to, ka mans vards nemaz nav šāds un pēc dzimuma esmu sieviete!!:D

P paciente753865 21.04.2015

Un es jau otro dienu nevaru viņus sazvanīt, lai pierakstītos pie ārsta! Man liekas, ka viņiem tur vispār nospļauties uz pacientiem. Attieksme drausmīga!