www.sudzibas.lv TORMANS šķības flīzes, un atsakās mainīt

TORMANS - šķības flīzes, un atsakās mainīt

Pirms laika nopirku flīzes viņu veikalā, ne pašas lētākās, cenā ap 20 Ls metrā. Kad sākām likt, atklājās, ka lielākā daļa flīžu ir totāli izliektas, atšķiras par +-3 milimetriem, tādas pat grūti fiziski pielikt pie sienas, lai turētos. Kad braucām sūdzēties, pateica ka nobīde ir normas robežās (!!!) un viņi flīzes nemainīs. Ka vajadzējis pirkt itāļu flīzes, ar tām problēmu neesot. Tas nekas, ka flīzes pirku pa Ls 20 metrā un itāļu flīzes pie citiem izplatītājiem varēju dabūt (un dabūju) arī lētāk. Attieksme kā pret pēdējo mēslu, nu, vārdu sakot, galīgi neiesaku šo veikalu. Škrobe baigā. Fui īpašniekiem un vadītājiem Edgaram un Dignai Verneriem!

G

D darītājs 31.10.2013

Izsaku līdzjūtību.Man nākas piedzīvot to pašu jau trešo reizi.Sākumā šajā, krāpnieku bodītē, attieksme ir tendēta lai klients noteikti pirktu flīzes pie viņiem, bet kad nauda ir samaksāta, viss krasi mainās.Esam brīdinājuši klientus lai nepērk flīzes tormans, bet nu šī nepaklausība jau trešo reizi viņiem ir dārgi maksājusi.Vienreiz atveda flīzes sapelējušā iepakojumā.Veselu palikni.Vēlāk kad gribējām brāķētās flīzes iemainīt, tas protams nebija vairs iespējams, mums piedāvāja citas no kaut kādas vecākas partijas.Nu ļoti slīpētais pārdevēja kungs zvanīja uz noliktavu, kurā esot mazgātas flīzes, to mēs dzirdējām telefona sarunas laikā.Skaidrs ka tās bija tās pašas sapelējušās, kuras mēs nemaz nepaņēmām, bet aizsūtījām busu ar flīzēm uz turieni no kurienes tas nācis.Gribat flīzes ar pelējuma sēnīti?Varu ieteikt tormans.

K KristapsK 05.02.2015

Es gan biju ļoti apmierināta ar Tormans darbinieku darbu, ļoti plašs flīžu klāsts, daudz flīzes uz vietas pieejamas. Darbiniece uzzimēja man par brīvu dizainu, izrēķiņa cik man nepieciešams flīzes un uzeiz noliktavā izsniedza flīzes.

Ļoti laba apkalpošanu, iesaku citiem.

Kārtējā neslavas celšana no konkurentu puses. Slikti, ka konkurenti izmanto visādas mentodes, lai tiek ieriebtu citiem, būtu labāk domājuši, kā no pozitīvās puses parādīt sevi.