Top velo, SIA “MMS group” - Bojājumi

Nopirkām jaunu velosipēdu. Tajā pašā dienā nobraucām 40 km pa ceļu un sāka jukt ārā. Bremzes atteicās, zobrati grīļojas. Pārdevēja atbilde: vedat uz garantiju! ja pirmajā dienā jav nobrūk,nav uzticības veikalam un domājām atgriezt, bet nevar un naudu arī neatgriež (par pirkumu čeku neizsniedz, par to informēsim VID)

T Taisnīgums99 05.07.2020

Gan jua uzreiz kaa sanemi taa brauci, nav nekads brinums tad, pats vien vainigs.

S Sandijs Andzans 06.07.2020

? Tas ir veikals! Un pērkot veikalā jaunu lietu, tas nozīmē jauns. Tātad ir jābūt perfektā stāvoklī, jo ja uzreiz nevar preci lietot un ir jātaisa, tad kāpēc man tāda jāpērk par lielu naudu ar nosaukumu jauns!? Tad jav labāk pērku tādu pašu lietotu par uz pusi lētāku cenu, tad es saprotu, ka vispirms jāskatās kāda stāvokli ir prece!

T Taisnīgums99 07.07.2020

Tad jau virtuves mebeles vai ofisa kreslu ari japardod saliktu, gribu redzet kaa taas mebeles jus vestu majas.