www.sudzibas.lv Top Girl attieksme pret klientu

Top Girl - attieksme pret klientu

Biju ar sievu iepirkties Top Girl veikalā Tērbatas 55. Attieksme no pārdevēju puses labākajā gadījumā raksturojama kā augstprātīga un nelaipna. Kā arī izrādās, ka tur nevar norēķināties ar bankas maksājuma kartēm, par ko tiku informēts vien ar frāzi "kartes šeit nepieņem!". Uz manu jautājumu, kur atrodas tuvākais bankomāts tā arī atbildi nesaņēmu.

A

Komentāri (27)

K kaka 29.06.2010

Pasūdzies arī mammai, Tu jau raudi, nabadziņš!!!

J jonne 30.06.2010

nu nez, cik reizes esmu bijusi tad vienmēr jaukas smaidīgas pārdevējas. vienīgais minuss - vienmēr pirms pirkt kādu rotu jāapskata vai tai visi akmentiņi savās vietās.

E Ella 19.07.2010

Rotu kvalitāte ir apšaubāma, tas fakts! Krāsa ātri noberžās un savienojumu vietās taisās vaļā.
Rotas var apmainīt/neapmainīt, bet tas atkarīgs kāds pārdevējai todien garastāvoklis.
Arī, ja pērk drēbes ir jāskatās ļoti uzmanīgi, esmu uzķērusies uz brāķiem, nekas liels, bet varēja jau pateikt pirms pārdeva, jo pārbraucot mājās tikai tad tiek defekts atklāts. Bet ko gan var gribēt no Ķīnas precēm?!

ž ŽD 20.07.2010

Piekrītu par pārdevēju attieksmi -- ļoti neienteresēta un pat nelaipna. Gribēju vēl piebilst arī par pielaikošanas kabīnēm -- tas ir tikai plāns, balts aizkars, turklāt visai augsts; esmu īsa auguma, tāpēc apakšējā mala sākās man tikai kādu gabalu virs ceļa, tieši pretī kabīnēm bija nolikts gaisa kondicionētājs, tāpēc aizkars visu laiku cēlās uz augšu -- tā arī nezinu, vai kādā brīdī manas biksītes nevarēja redzēt viss veikals.

N naja 22.07.2010

Arī man ne īpaši patīk iet tā saucamajās "pielaikošanas kabīnēs"! Drīzāk tā ir parodija! Ieejot iekšā nav ne pakarāmā, ne soliņa, kur novietot savas personīgās mantas. Ja ir jāmēra kletiņa bez krūštura, tad viņam jāmētājas pa zemi, līdz ar to visi veikala apmeklētāji ir ļoti labi informēti kāda veļa man šodien mugurā. Uzskatu, ka tas ir cieņu aizskaroši! Arī tā saucamos aizkarus nevar līdz galam aizvilkt, vienmēr kaut kur paliks paliela sprauga, lai mani varētu redzēt.
Rodās jautājums vai veikala personālam tā ir sava veida izklaide - skatīties kā klienti pielaiko apģērbu?!
Pārdevēju attieksme, manuprāt, vērtējama kā viduvēja, sēž pie kases, kaut ko ķimerējās, lāgā pat atbildēt vai palīdzēt nespēj. Tik vien prot kā čeku izsist, ja vien nepatrāpās kāda jauniņā kas to pat neprot!

K Kate 23.07.2010

nu tak beidziet gauzties vienreiz... normālākais veikals kādu pēdējā laikā esmu atradusi!!

L Lora 02.08.2010

Man šis veikals patīk. Protams, jāpārbauda vai rotām nav izkritusi kāda actiņa, taču mani tas netraucē. Esmu nopirkusi pietiekami daudz rotu, kas nav brāķi. Par apģērbu gan neesmu sajūsmā.

B buut 03.08.2010

Piekrītu Lorai un Ellai par apģērbu. Kvalitāte un dizains nav tie labākie!
Un kādas tur šausmīgas "ap stieņu dejotāju" kurpes!!! :D

I inga 11.08.2010

Šodien tur biju. Kādas preces un cenas - tāds viss pārējais. Kleitiņas ir lētas, un līdz ar to nav ko cerēt uz kabīnēm, kā lielo dizaineru veikalos. Tas ir tikai sīkums, ja var atrast kaut ko jauku. un tērbatas ielas 9/11 veikalā ir jaukas pārdevējas - ejiet uz to :)

L laura 19.08.2010

Ko gan jūs gribat no tāda tipa veikaliem????? Kvalitātes nekad nebūs! Ne apģērbam, ne bižutērijai...
Labāk pielieciet kādu latiņu un aizejiet uz cienijamu veikalu!

M Marta 20.08.2010

Ja nepatīk veikals, tad tik pat labi variet tur neiepirkties! Kur vēl tad var nopirkt rotaslietas par 0, 98 santīmiem? Kādu kvalitāti tad jūs gaidāt?
Ja Jūs pērkat šīs rotaslietas, lai visu atlikošo mūžu tās nēsātu ikdienā, tad tas jau vien ir muļķīgi. Starp citu, vai jums tiešām šķiet, ka citu veikalu drēbju kvalitāte ir labāka? Esmu personīgi ļoti apmierināta ar šo veikalu, kā arī ar Tērbatas 55 veikala pārdevējām, viņu attieksme ir pilnībā atkarīga no tā ar kādu attieksmi jūs tām uzbāžaties, kā tas ir gandrīz ar katru cilvēku. Veikals kā veikals nav īpaši augstā līmenī, tāpēc jūsu prasībām arī nevajadzētu būt. Viss tur tā jau ir nenormāli lēti. Ja nepatīk, tad vienkārši neiet, bērna loģikas līmenī tas ir, atvainojiet.

P Pārdevēja 13.10.2010

Ja tie, kas sūdzās par pārdevēju attieksmi strādātu 10 stundas veikalā, saprastu, ka cilvēki - klienti ir tik dažādi un lielākā daļa ir ar dažādām īpatnībām. Atvainojamies, ja nav spēka 5 dienas katram no 300 cilvēkiem pasmaidīt un palīdzēt !!!

Pārdevēja

č čaika 17.10.2010

Ja nav spēka, tad nav ko strādāt! Gan jau daudzas rindā stāv, lai tik varētu ne vien uzsmaidīt, bet arī palīdzēt tiem 300 klientiem. Tā nu tas ir - kas maksā, tas pasūta mūziku! Un ja jau tur strādājat, tad arī jums jādanco katram apkārt, lai tik atstātu kādu latiņu jūsu kasēs!

P Pircēja 20.10.2010

Esmu tur bijusi pāris reizes, un varu vien teikt to, ka pardevējas vienmēr ir ļoti pretimnākošas un jaukas! Pedējā reizē, gribēju nopirkt auskarus, bet tiem bija iztrukusi viena pērlite, un pārdevēja to aizvietoja ar citu, kā rezultātā ļoti kārotos auskarus ari nopirku!
Preces protams, tur ir visādas, bet ko var gribēt par tādu cenu ? Piemēram, es labāk nopērku piecus auskaru pārus un nebaidos viņus ne pazaudēt, ne ari tikai vienreiz ielikt!

K Kristine 15.11.2010

Tie auskari un krelles ir second hands. Pati redzēju kādas kastes viņiem atnesa. Tas ir traki - neesāt kaut ko vecu un lietotu!!! Kas zin kādas slimības ir bijušas to pirmajām īpašniecēm! Ja jau būtu pilnīgi jaunas lietas, tad nebūtu nepieciešams ne labot, ne aizvietot kādas izkritušas detaļas! Un nebūtu to izejmateriālu maisiņu kaudzes!
Meitenes - padomājiet vispirms par savu veselību!

P Pircēja 15.11.2010

Nevis second hand, bet vnk vecās kolekcijas neizpārdotās preces, kā arī preces ar defektu, kuras salabo!!

H Helēna 15.11.2010

Es gan tur neku nopirkusi neesmu tādēl par kvalitāti neko teikt nevaru, bet cik nu sanācis ieiet kāda'no tiem veikaliem, tik pat ātri izet!
1. kārt! Pārdevējas ar pasargu mūžiģi tā koķetē un smejas pa pus veikalu, ka vnk krīt uz nerviem un negribas tādā bodītē uzturēties, kur pircēju gadas ka nepamana.
2. otra gelējība - apsargs iet pa pēdām riņķo vai 10 reizes ap vienu plauktu! komiski, bet taj pat laikā nepatīkami. Saprtu, viņiem tāds darbs, uzraudzīt aizdomīgas personas. bet kur nu es mini somiņu, kur tik maks iekšā, apspiestās drēbēs zagtu mantu noslēpšu, vai uz 10 cm papēžiem paskriešu!:D To pašu meitenes ir teikušas par to apsargu jokaino izsekošanu!
3. tur bieži vien ir bardaks! drēbes nekārtīgi novietotas, arī pa zemi vāļājas. Un to esmu konstatējusi katru reizi kad esmu tur bijusi!

P.S. Es saprotu, ka pārdevējām gadās arī melnās dienas utt, bet lai vai kā, nav tiesību būt rupjām pret klientu vai pot4enciālo klientu! Lai vai cik liels tas cilvēks kretīns, tik tiešām jā, ir jāsmaida un jābūt laipnai! Ja nervi netur tādu darbu, tad jāmeklē kas cits! Neattaisnoju nejuakos pircējus, bet gan tos kuriem pēc tam jāskatās uz sašķobītu pārde4vējas ģīmi vai jāpacieš nekorekta ttiekme!

S Sausmas 15.11.2010

To Žd - - - - - - - - -> Ak jēziņ!!! Kam tu tāda īsa šmurguļiene esi vajadzīga ar savām netīrām biksītēm??? hahahahaha

Z Zaiga 21.11.2010

Lupatu bode ar tirgus tantukiem pardeveju lomās!

T Taisnība 30.12.2010

Topošās pārdevējas - neiesaku jums iet strādāt uz to veikalu! Alga tiek maksāta aploksnē, nodokļi netiek maksāti. Bezaglas atvaļinājumi! Nemaz nedomājat i prasīt, lai maksātu visu godīgi un legāli - uzreiz atlaiž. Tādēļ jau tas kolektīvs tik regulāri mainās. Meitenes atnāk, pastrādā, saprot kas par lietu un prom ir.
U.c. mahinācijas, lai tik īpašniekam būtu izdevīgāk!
Plus vēl veikalu tehniskais nodrošinājums un iekārtojums ir zem katras kritikas - vadu gali un pagarinātāji visos stūros! Labi, ja kāda pārdevēja vispār zina, kur atrodas ugunsdzēšamais aparāts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes