www.sudzibas.lv Top džins Nekvalitatīvi džinsi.

Top džins - Nekvalitatīvi džinsi.

Pārdod nekvalitatīvus džinsus. Iegādājos melnus džinsus, bet problēma tāda, ka pēc mēneša sāka iet nost krāsa. Parādījās locijumu vietās baltas svītras, jo tajās krāsa bija nogājusi pavisam nost.

T Točno 01.11.2011

Točno, tas taču ir baigi forši, pēdējais modes kliedziens!Vēl mēnesi panēsāsi, būs foršs paskats, it kā tev būtu plika pakaļa.

J Janka 01.11.2011

Kā dauniem patīk vainot visus, tikai ne sevi!
Artis parādīja savu stulbumu un debīlismu!
Pameklē netā par džinsiem un uzmanīgi izlasi, tad sapratīsi!

Tu vēl ar tiem džinsiem ielien dušā un pastāvi. Pēc tam varēsi rakstīt sūdzību, ka džinsi Tev kājas nokrāsoja!!! Idiņš!

J Jankam 01.11.2011

Janka! Es arī laikam esmu stulbs un debīls, jo tevi nesaprotu.Pēc mēneša valkāšanas džinsi sāka mainīt krāsu, kurš moments tur ir stulbs? Kur tavuprāt ir valkātāja vaina un kā tev izdevās viņu izskaitlot?Es džinsus valkāju 20 gadus, bet krāsa pēc mēneša valkāšanas neiet, vismaz nespēju nevieniem džinsiem tādu lietu atcerēties, un locījuma vietas baltas nepaliek, vai tas liecina par manu lielu gudrību?Esi draugs, un pastāsti, kur tas knifs tais džinsos ir ieslēpies, ko tādu svarīgu es vēl nezinu.

T Točno 01.11.2011

Točno, ja vienus džinsus valkā veselus 20 gadus, un ja nemainās krāsa, vajag iesniegt Ginesa rekordu grāmatai!

P PriekšTočno 01.11.2011

Točno! Man prieks, ka varēju tevi iepriecināt! Kad rakstīju, jau droši zināju, ka tu to tā sapratīsi.Vispār jau nebiju domājis vienus džinsus, bet daudz un dažādus.Bet ja tā var saprast, tas arī nekas.Smieties ir veselīgi! Labi būtu ja tā būtu-es paR TIEM 20 GADIEM.

N neitrālā 01.11.2011

Originālo džinsu nav, palika tikai nosaukums, nopērkot par 20ls, vēl labāk nesāsies.kitajozi cenšas.

A Artim 01.11.2011

1)-papēti, tad sapratīsi, ka džinsiem tāpat kā kafijai ir dažādas šķirnes, tāpat džinsu izgatavošanas tehnoloģijas ir dažādas. Tu vienkārši esi paņēmis tādus, kuriem pēc mēneša ir jāmaina krāsa un jādilst.
2)-ir džinsi, kuriem jau ražošanas procesā tiek "ielikts" tas, ka pēc mēneša valkāšanas viņiem ir jādilst, vai jābalē.
3)-nākamreiz izvēloties džinsus, esi uzmanīgāks un cītīgāk papēti materiālu un ja džinsi nav ražoti Ķīnas pagrabos, bet normālā rūpnīcā, tad uz etiķetes ir informācija par tādām lietām, kā dilšana un balēšana.
4)-dažreiz atraujies no kompja un paskaties Discovery. Ir tādi raidījumi kā "No kā tas ir ražots" un "Kā tas strādā". Šajos reidījumos šad un tad stāsta par džinsu ražošanu un kādas tehnoloģijas tiek izmantotas.
Nevajag vainot spoguli, ja ģīmis ir šķībs!

J jURIS 01.11.2011

Nu nezinu gan, ja viņš būtu gribējis nopirkt ātri dilstošos džinsus, vai šeit rakstītu sūdzību!

J Jurim 01.11.2011

Gribēt un nopirka ir dažādas lietas!
Gribēt varbūt arī negribēja, bet nopirka! Kāpēc? Tāpēc, ka ķer neskatoties!

Iemācīsimies vispirms visas kļūdas saskatīt sevī un pēc tam izdarot pareizos secinājumus varbūt vainosim kādu citu!
Pierādīts, ka 90% gadījumu parasti cilvēks pats ir vainīgs. Latvijā pat 98%.

A andreews 02.11.2011

izskataas, ka runa neiet par dzinsiem, bet materiaalam, kas ir liidziigs velvetam..nopirku englandee zem bljambas lee cooper..un apmeeram peec meenesha tass velveta striipas saaka dilt nost.un ne jau tikai kraasa-bet velvetam liidziigais paarklaajums..palika tikai peleeka lupata...