www.sudzibas.lv TOP Aizkrauklē Iga centrā Pārtikā nelietojamu', bojātu pārtikas produktu pārdošana

TOP Aizkrauklē Iga centrā - Pārtikā nelietojamu', bojātu pārtikas produktu pārdošana

Labdien, šī gada 29. augustā pirms pulkst. 16.00 veikalā TOP Aizkrauklē IGA centrā pie zivju letes iegādājos preci, kuras nosaukums - ‘’Mazsālītā siļķe’’. Pārdevēja man to izvēlējās no produktu spainīša, ko iznesa no noliktavas telpām.
Pārradusies mājās, atvēru iepakojuma maisiņus un atklāju, ka esmu nopirkusi t.s. ‘’divi vienā’’; pa beigto siļķi apkārt dancoja kāds ļoti dzīvelīgs simtkājs, vai varbūt divsimtkājs, nepaguvu saskaitīt.
Pati siļķe bija pavisam beigta; ar brūniem un dzelteniem līķa plankumiem, bojātas zivs smagnējo aromātu un sāls pārpilnu garšu. Šis lops pārtikā nebija lietojams.
Labākais ir tas, ka šīs šausmas maksāja 4 eiro kg.!
Tāpēc, lūdzu, dārgā TOP komanda! Pārskatiet savus pārtikas krājumus, izmetiet ārā visus puvekļus un atrisiniet problēmu ar uzticamiem piegādātājiem!

Velvetpopstar 31.08.2023

Kur bilde?

Velvetpopstar 02.09.2023

Vienkārši bez pierādījumiem mūsdienās nevar ticēt, jo daudz ko var pateikt. Tik pat labi Jūs variet būt konkurentu, kas nomelno otru.

Labdien! Šādā situācijā lūdzam doties uz veikalu ar čeku, lai samainītu produktu vai atgrieztu samaksāto naudu. Vai rakstīt uz [slēpt]@toppartika.lv