Toms Šteinbergs no irent.lv - Krāpniecība

Toms Šteinbergs piedāvā dzīvokļu īres stapniecības pakalpojumus www.ss.lv un www.irent.lv. Nekādā gadījumā nesaistieties ar šo cilvēku un neizīrējiet viņa piedāvātos dzīvokļus, kā arī nepiedāvājiet, lai viņš izīrē Jūsu dzīvokli. Es viņam iedevu savu klientu ar norunu, ka viņš dalīsies ar savu komisijas honorāru, bet tā arī pazuda un savu solījumu nepildīja. Tā vietā mani klienti maksā lielāku īres maksu nekā bija runāts, dzīvoklī nestrādā santehnika un vieta priekš auto "var būt un var nebūt". Šim cilvēkam nevar ticēt, un viņš nepilda savus solījumus. Viņa telefona numurs is +371 26120027 un e-pasts: [slēpt]@i-rent.lv
Viņa foto var atrast www.draugiem.lv

J jautajums 09.11.2011

Vai varat pastāstīt kur bija šis dzīvoklis? Jo šobrīd caur viņu vienu skatos, un bail ka tā varētu notikt..

L Leojo 28.04.2019

Neiesaku. Vai arī visu runājiet ar viņu rakstiski, jo ir liels “aizmārša” par to, ko solījis.