www.sudzibas.lv Tinder iepazīšanās portāls krāpšana, slikts serviss

Tinder iepazīšanās portāls - krāpšana, slikts serviss

Zinat tur ir apmāns, pilns ar homoseksualiem vīriešiem. Sieviesu gan vairākumā, bet normālu tur maz. Tur ir daudz tādas kas sazin ko tur meklē, jau ar bērniem un tādas. Un ir arī tādas kas vispār sponsorus meklē, no Ludzas, no Daugavpils. Meowe kaut kāda tik izaicinošas bildes, bet strādāt nestrādā, par kādu naudu venīri, silikoni un iespricētas lūpas es nezinu. ceļojumi par kādu naudu? Nestrādā nekur. Nu esmu vīlies.

Joe Rogans👽 27.11.2020

Man šķiet šis temats jau pirms nedēļas tika izrunāts

U uns 27.11.2020

Nu varbūt cilvēks šokēts par kontingentu ko tur saprot, ko tai Tinder meklē? Nopietnas attiecības? Gadījuma sakarus? Ko?

B baltmaize 27.11.2020

Vai tad iepazīšanās portālos ir iespējams atrast nopietnas attiecības?
Lielākā daļa tur meklē sponsorus, vienas nakts sakarus, vēl visai bieži ir atrodami vīrieši, kas izliekas par sievietēm, lai izvilinātu no vīriešiem kailfoto.Vārdu sakot- šausmas.
Ir, protams, atrodami arī saprātīgi un nopietni cilvēki, bet tos var uz rokas pirkstiem saskaitīt.

U uns 30.11.2020

ok tad sanāk ka tur MA.UKU māja?

Vagons Komā 28.11.2020

Darbs ir domats vergiem, kurus jasit ar patagam un jaapsauka. Kas sevi ciena, naudu nemekles.

U uns 28.11.2020

Diez Naktdirsis Artūrs tur nemeklējās? Saldējumu kokteiļus prasīdams dāmām.

S secinajumi 28.11.2020

Bija vīns ar visu vārdu un uzvārdu vienu dienu ja gejs otru it ka par pretējo dzimumu interesējas

U uns 29.11.2020

tad jau Nakdirsim ar galvu galīgi nav labi, te viņš dzīvo ar sievieti, te gejs, te vēl sazin kas. Prātiņ nāc mājās

U uns 29.11.2020

Artūrs Naktdirsis ir parazīts. Visur rij , saldējuma kokteiļus, saldumus visu iepējamo.

U uns 30.11.2020

Bet Naktdirsis ar Kvākleni iepazinās strādājot kopā vienā uzņēmumā, viņš viņu pieņēma tur darbā. Tad ukruķīja romānu sporta spēlēs un tad ar to Žvabru sāka dzīvot kopā. Bet Tagad vins meklējās pa Tinder?

. .ekselence 07.12.2020

Labs, ko tad vins Tinder meklē seksu?

S secinajumi 26.12.2020

Ko tad mekle tinder Ja ne seksu ar islaicigam attiecibam

P PeKa 18.12.2021

Dāmas, vai kādai bija pieredze no Tinder Latvija ar Martinu R. - ekspāts no Austrijas. No sākuma dikti labs un cenšas izdabāt - Tu esi tā, ar kādu gribètu būt kopā, tad pēc laika sāk rādīt apstākļus, lai pati viņu pamet - atstāt otru zobu birsti vai matu suku, lai rosās aizdomas par citu. No rītiem pamet par plecu cik nesmuka pēc nakts miega esi. Piedāvā trijatā. Sit pa krūtīm un pasaka, ka tas uzlabo asinsriti! Neticiet! Ja viss tas Tevi nenobiedē un neaizej, tad izpilda perfektu vakaru un uz atvadām pasaka - See you soon! Un vairs neatbild uz rakstīto. kad satiec klātienē, pasaka, tas viss ir bijis Tavā galvā, es neatceros, ka par kaut ko nopietnāko būtu runājuši, to un to teicu, lai Tevi dabūtu.
Īstens manipulators, kuram uz galda redzēsiet arī grāmatu par cilvēku domāšanas paradigmām. Uzmanāties! Tur nekā laba nebūs.
Kamēr biju ar viņu kopā, viņam bija vēl citas paralēli. Arī ja izspēlēs teātru, ka visus pameta, tas būs tikai teātris.